Nokia 6 Geliştirici Mod Nasıl Kapanır ? | Türkiye'nin Sosyal Medya Forumu!

Türkiye'nin Sosyal Medya Forumu!

Platform; ınstagram, twitter, facebook, youtube başta olmak üzere ve diğer sosyal ağlar hakkında bir takım yardım ve destek konuları içerir. Hoşgeldiniz!
~ MaxiForum.Net ~

 • Gece modu teması kullanıma açıldı!
 • SMS ve TC Kimlik no ile profil doğrulama kullanıma açıldı!

Nokia 6 Geliştirici Mod Nasıl Kapanır ?

ferhatkortak

Moderatör
Üyelik Tarihi
13 Mar 2021
Mesajlar
0
Aldığı beğeni
2
Puanları
0
Yaş
23
Konum
Alaska
Cinsiyet
Erkek

NOKİA 6'DA GELİŞTİRİCİ MODU NE KADAR YARARLIDIR?​

Bunu zaten kullanmış olmanız durumunda muhtemelen biliyorsunuzdur, ancak her zaman bir hatırlatma yapmakta fayda var. Nokia 6'daki geliştirici modunun mantığı. Adından da anlaşılacağı gibi, bu mod öncelikle programcılar, tamirciler ve marka geliştiriciler için tasarlanmıştır. Gerçekten de, bu modu kullanarak başaracaksınız. Nokia 6'nızda USB hata ayıklama işlevi. USB hata ayıklama modu, PC'niz aracılığıyla Nokia 6'nızda işlemler gerçekleştirmenize olanak tanır. Birdenbire cep telefonunuzda, bilgisayar ve bu mod olmadan imkansız olan derin değişiklikler yapma olanağına sahip olacaksınız.

Bununla birlikte, geliştirici modunun dezavantajları da vardır, etkili bir şekilde Nokia 6'nızın güvenlik seviyesini azaltın bu modun izin verdiği çeşitli işlemleri yapabilmek için. Bu nedenle Bittiğinde, Nokia 6'nızda geliştirici modunu devre dışı bırakmak için gereklidir.


NOKİA 6'DA GELİŞTİRİCİ MODU NASIL ETKİNLEŞTİRİLİR?​

Geliştirici modunu nasıl devre dışı bırakacağınızı göstermeden önce, gelecekte tekrar kullanmanız gerektiğinde ihtiyaç duyabileceğiniz için modu etkinleştirme prosedürünü size hatırlatacağız. Nokia 6'da geliştirici alternatiflerini etkinleştirmek için işlem yeterince basittir, aşağıdaki yönergeleri uygulamanız yeterlidir:

 • görüşmek üzere » Parametreler »Nokia 6'nızdan
 • Ardından alt menüde » sistem "Ve sonra içeri" Telefon hakkında »Veya doğrudan ikinci seçenekte, Android sürümünüze bağlı olacaktır
 • Görmeniz durumunda, şimdi tıklamanız gerekecek 7 kez " Yapı numarası ". Android sürümünüz nedeniyle bu seçeneği görmüyorsanız, aynı işlemi "Versiyon numarası "veya" Çekirdek sürümü » .
 • İşlemi onaylamak için, pin kodu ve Nokia 6'nız geliştirici modunda olduğunuzu onaylayacaktır.

NOKİA 6'DA GELİŞTİRİCİ MODU NASIL KAPATILIR?​

Şimdi size bu ünlü geliştirici modunu nasıl devre dışı bırakacağınızı öğreteceğiz. Bu adımı gerçekleştirerek USB hata ayıklama modunu da etkinleştirdiğinizi varsayarsak, Nokia 6'nızın iki işlevini kesmiş olursunuz. bilgisayar korsanları veya kötü niyetli kişiler tarafından kullanılabilecek önemli güvenlik açıklarını da temsil edebilir. Manipülasyonlarınızı bitirir bitirmez bunları devre dışı bırakmayı unutmayın, bunu yapmak için aşağıdaki talimatları uygulayın:

 • görüşmek üzere » Parametreler »Nokia 6'nızdan
 • Menüye tıklayın » Uygulamalar »
 • Uygulama için listede arama yapın » Parametreler »
 • Ardından " Depolama ", eylemlerini tamamlamak için" Önbelleği temizle "ve" Verileri temizle »
 • Yani çizgi " Geliştirici Seçenekleri »Seçeneklerinizden silinecek ve Nokia 6 cihazınızda mod devre dışı bırakılacaktır.
 

Bu konuyu görüntüleyenler

Benzer konular

Son Konular

Tema düzenleyici