Nokia 6 Kapatmaya Nasıl Zorlanır ? | Türkiye'nin Sosyal Medya Forumu!

Türkiye'nin Sosyal Medya Forumu!

Platform; ınstagram, twitter, facebook, youtube başta olmak üzere ve diğer sosyal ağlar hakkında bir takım yardım ve destek konuları içerir. Hoşgeldiniz!
~ MaxiForum.Net ~

  • Gece modu teması kullanıma açıldı!
  • SMS ve TC Kimlik no ile profil doğrulama kullanıma açıldı!

Nokia 6 Kapatmaya Nasıl Zorlanır ?

ferhatkortak

Moderatör
Üyelik Tarihi
13 Mar 2021
Mesajlar
0
Aldığı beğeni
2
Puanları
0
Yaş
23
Konum
Alaska
Cinsiyet
Erkek

NOKİA 6 UYGULAMASINI DURDURMAYA NASIL ZORLANIR?​

Sen göstermeden önce Nokia 6'yı kapanmaya zorlama , önce size bir uygulamayı durmaya nasıl zorlayacağınızı öğreteceğiz. Gerçekten de cep telefonunuzun karşılaşacağı hataların çoğu belirli bir uygulamadan gelecektir. Bu nedenle, bunları çözmek için her zaman cep telefonunuzu kapatmanız gerekmez, bu nedenle söz konusu engellenen uygulamanın basit bir şekilde kapatılması Nokia 6'nızın normal kullanımına devam etmek için yeterli olabilir.

Nokia 6 hatanızın uygulamalarından birinin olması durumunda, ekranınızın dokunmatik yüzeyini etkinleştirme olasılığınız değil, kesinlikle engellenmiş bir ekranınız olacaktır. Sizi endişelendiren bu uygulamanın kapanmasını nasıl zorlayacağınızı aniden size öğreteceğiz:

  • Nokia 6'nızdaki dokunmatik tuşa basın ve » Görev Yöneticisi »
  • Söz konusu uygulamanın küçük resmini yukarı sürükleyin veya » Fermer » durdurmak için
  • Arka planda her zaman aktif kaldığı varsayımıyla başka bir teknik daha var.
  • görüşmek üzere » Parametreler »Nokia 6'nızdan
  • Alt menüye tıklayın » Uygulamalar »
  • Listede dinleme uygulamasını bulun ve
  • Tıklamak " Durmaya zorla »

NOKİA 6'NIN KAPANMASI NASIL ZORLANIR?​

Öte yandan, yukarıda önerilen ilk çözümlere rağmen Nokia 6'nızın gerçekten bloke olduğunu ve devam etmek zorunda olduğunuzu fark ettiğinizi varsayalım. Nokia 6'nızın zorla kapatılması , bu bölümde size bundan nasıl kurtulacağınızı ve cep telefonunuzun kontrolünü yeniden kazanacağınızı öğreteceğiz.

Herhangi bir manipülasyonunuza tepki vermeyen bir Nokia 6 ile karşı karşıya olduğunuzu varsayarsak (ekranı kilitlemek, cep telefonunu güç düğmesini kullanarak kapatmaya çalışmak, görev yöneticisinden geçmek vb.), gerçek bir yazılım sorunu ve tüm işletim sisteminiz çöktü ... Birdenbire bunun neslinin tükenmesini zorlamak gerekecek, bunu yapmak için geçeceğiz Nokia 6'nızın zorla yeniden başlatılmasıyla. Bir cep telefonunun kilidini açmanın en kolay yolu.

Normalde sadece Nokia 6'nızı kapatmak veya yeniden başlatmak için Güç düğmesini basılı tutun . Ne yazık ki, bir donma anında, cep telefonunu durmaya zorlamak için “kurtarma” prosedürünü kullanmanız gerekecektir. Bunu yapmak için yapmamız gerekecek aynı anda sürdürmek , Nokia 6'nızın Android sürümüne bağlı olarak, Güç düğmesi sesi yukarı veya Güç düğmesi ve birkaç dakika için ses kısma. Ekranda cep telefonunuzun logosunu gördüğünüzde butonları bırakabilirsiniz, bu işlemin başarılı olduğunu teyit edecektir.

Fiziksel düğmelerinizle ilgili sorunlarınız olduğunu ve aradığınızı varsayarsak Güç düğmesi olmadan Nokia 6 nasıl kapatılır, bu süreçle ilgili kılavuzumuzu okuyabilirsiniz.
 

Bu konuyu görüntüleyenler

Benzer konular

Son Konular

Tema düzenleyici