Nokia 6 Kart Yuvası Nasıl Açılır ? | Türkiye'nin Sosyal Medya Forumu!

Türkiye'nin Sosyal Medya Forumu!

Platform; ınstagram, twitter, facebook, youtube başta olmak üzere ve diğer sosyal ağlar hakkında bir takım yardım ve destek konuları içerir. Hoşgeldiniz!
~ MaxiForum.Net ~

  • Gece modu teması kullanıma açıldı!
  • SMS ve TC Kimlik no ile profil doğrulama kullanıma açıldı!

Nokia 6 Kart Yuvası Nasıl Açılır ?

ferhatkortak

Editör
Üyelik Tarihi
13 Mar 2021
Mesajlar
1
Aldığı beğeni
2
Puanları
0
Yaş
23
Konum
Alaska
Cinsiyet
Erkek

ÇIKARMA ARACINI KULLANARAK NOKİA 6'NIZIN SIM KART ÇEKMECESİNİ AÇIN​

Telefon üreticileri artık çıkarılabilir pille donatılmış cihazları üretmemeye karar verdiğinden, SIM kartın takıldığı yer, akıllı telefonun kenarlarından birinde yer alıyor ve artık eskisi gibi pilin altında değil. Çip, Nokia 6'nızda bir çeşit çekmeceye yerleştirilmiştir. Ancak yanlışlıkla açılmasını önlemek için bu bölmede kilit sistemi bulunmaktadır. Bu nedenle, SIM kartı takıp çekmeceyi kapattığınızda, yalnızca bir çıkarma nesnesi kilidini açıp yeniden açabilecektir. Telefonunuzu satın aldığınız an, onunla birlikte gelir. Ancak küçük boyutu ve inceliği saklamayı zorlaştırıyor.

Ek olarak, SIM kartınıza erişmek istemek oldukça istisnai bir durumdur ve bu nedenle oldukça düzenli olarak bu göreve adanmış nesneyi yanlış yerleştirir . Mucizevi bir şekilde bulmayı başardıysanız, Nokia 6'nızda SIM kart yuvasını açma manevrasını yapmakta zorluk çekmeyeceksiniz. veya SIM kart:

  • Nokia 6'nızı kapatın
  • SIM kart çekmecesini arayın genellikle telefonunuzun yan tarafındadır.
  • SIM kart çıkarma aracını takın SIM kart yuvasının yanındaki küçük delikte. Bu, kapak kapatma sisteminin kilidini açacaktır. Ve emin olun kaldırma aracı Nokia 6'nıza zarar vermemek için her zaman deliğe diktir.
  • Çekmeceyi SIM kart yuvasından dikkatlice çekin. Manevra boyunca hassas kalın.
  • SIM kartı bu amaç için sağlanan yuvaya çıkarın veya takın. Bu prosedürü hassasiyet ve incelikle gerçekleştirin. Doğru boyutta bir SIM karta sahip olmaya ve doğru yönde takmaya dikkat edin.
  • SIM kart çekmecesini itin bir klik sesi duyana kadar yuvaya itin. Tam oturduğundan emin olun.
Bu manevralar sırasında çekmecenizi veya SIM kartınızı zorlamamanız için küçük bir uyarı. Bunlara geri döndürülemez şekilde zarar verebilirsiniz ve Nokia 6'nızı artık kullanamayabilirsiniz.


RESMİ ARAÇ OLMADAN NOKİA 6'NIZIN SIM KART YUVASINI AÇIN​

Evden uzakta tatildesiniz veya bir Nokia 6'nızda çift SIM kart? Ancak, belirli nesneyi bulamadığınız için SIM kartınızın çekmecesini açamazsınız. Bunu kim hiç bilmedi? Neyse ki, gündelik nesneler bize yardımcı olabilir resmi çıkarma aracını değiştir . Aslında, kapağı yuvadan çıkarmak için bir silindirin altına bastırabilecek ince ve uzun bir nesne bulmanız gerekecek. Android telefonunuza zarar verebilecek bir tane almamaya dikkat edin. Bu bağlamda, Nokia 6'nızda SIM kart yuvanızı açmak için en kolay araç gereçlerimizi burada bulabilirsiniz.


NOKİA 6'NIZDA BİR KÜPE KULLANIN​

La küpe Nokia 6'nızın SIM kart kapağını açmak için en erişilebilir günlük nesnelerden biridir. Ayrıca, bu amaç için sağlanan çıkarma nesnesiyle tam olarak aynı boyutlara sahip olduğundan, telefonunuz için en güvenli olanlardan biridir: metal çubuk, yuvarlak uçlu, ince ve ince. Kendiniz takmazsanız, özellikle çevrenizde bunlara sahip birini bulacaksınız: komşu, meslektaş, arkadaş, aile, hatta yoldan geçen birini gör!

BİR İĞNE VEYA İĞNE KULLANIN​

SIM kartın yerini açmak için de beklenen boyutları bir araya getiren iki nesne. Ancak küçük bir uyarı, çünkü çok keskinler. Nokia 6'nıza zarar vermemek için bunları dikkatli ve hassas bir şekilde kullanın.

NOKİA 6'NIZIN SIM KARTINA ERİŞMEK İÇİN BİR ATAŞ​

Kağıt demetleri ekleyebilen bir tür küçük zımba gibi, trombon Nokia 6'nızda SIM kart yuvanızı açmanıza da yardımcı olabilir. Genellikle açmak için ideal boyutlara sahiptir. Ancak, özellikle plastik olanlar yuvaya sığmayacak kadar kalın olduğundan, yerleştirmeden önce boyutuna dikkat edin.

SIM KART ÇEKMECENİZİ AÇMAK İÇİN RAPTİYE KULLANIN​

Son çare olarak, bir raptiye Nokia 6'nızda SIM kartınızın bölmesini açmak için. Evde poster asmak için veya ofiste temel bir sarf malzemesi olarak kolayca bulmalısınız. Ancak, yukarıda görülen bir tekniği tercih etmeye çalışın. Gerçekten de, çiviler çok keskin olduğundan, ambar kapağına zarar verme riskiniz vardır.

Nokia 6 cihazınızda SIM kartınızın konumunu açma prosedürü aynı kalır ilk bölümde açıklanandan daha fazla.

Son tavsiyem: SIM kartınızın çekmecesini asla açmaya zorlamayın, zarar verme riskiniz vardır. Ayrıca, ambar deliğindeki ucun kırılmasını önlemek için asla hasarlı, paslanmış veya hasarlı ürünler kullanmayın.
 

Bu konuyu görüntüleyenler

Benzer konular

Son Konular

Tema düzenleyici