Nokia 6 Nasıl Rootlanır ? | Türkiye'nin Sosyal Medya Forumu!

Türkiye'nin Sosyal Medya Forumu!

Platform; ınstagram, twitter, facebook, youtube başta olmak üzere ve diğer sosyal ağlar hakkında bir takım yardım ve destek konuları içerir. Hoşgeldiniz!
~ MaxiForum.Net ~

 • Gece modu teması kullanıma açıldı!
 • SMS ve TC Kimlik no ile profil doğrulama kullanıma açıldı!

Nokia 6 Nasıl Rootlanır ?

ferhatkortak

Moderatör
Üyelik Tarihi
13 Mar 2021
Mesajlar
0
Aldığı beğeni
2
Puanları
0
Yaş
23
Konum
Alaska
Cinsiyet
Erkek

NOKİA 6'NIN KÖKÜ NE İÇİN KULLANILIR?​


NOKİA 6'DA KÖK BİLGİSAYAR OLMADAN NASIL ÇALIŞIR?​

Başlamadan önce size biraz yukarıda kısaca açıkladığımız gibi PC olmadan Nokia 6'nızın Kökünde , bu tekniğin tüm giriş ve çıkışlarını anlamalısınız. Prensip olarak, Android telefonlar, telefonlarımıza zarar verebilecek yanlış kullanım ve geri dönüşü olmayan hatalar riskini sınırlamak için "kısıtlanmıştır". Ancak, Nokia 6'nızı rootlarsanız, bu engellerin bir kısmını kaldıracağınızı ve cep telefonunuzla çok ilgili işlemleri gerçekleştirebileceğinizi bilmelisiniz.

Kök İngilizce'den geliyor » Kökler »Ve aslında size erişim sağlar kök / kaynak dosyalara akıllı telefonunuzdan. Bu tekniğe de denir firar , ama daha çok Iphone'da. Bu yüzden dikkatli olun, bu prosedüre başlarsanız risk aldığınızı bilirsiniz ve unutmayın çoğu durumda Nokia 6'nızın çökmesi durumunda üretici garantisi artık kullanılamaz.

NOKİA 6'DA BİLGİSAYAR OLMADAN KÖKLENDİRMENİN AVANTAJLARI​

Şimdi geçiyoruz Bilgisayarlı Nokia 6'da Root'un avantajlarına. Bunu iki şekilde yapabileceksiniz, ya doğrudan cep telefonunuzdan yapacaksınız ya da Nokia 6'nızı bir bilgisayar kullanarak köklendirin. Bilgisayar olmadan yapmak, kurulumu (özellikle yazılım indirirken) daha uygundur ve bir cep telefonunda "hassas" değişiklikler yapmak, aracı olmadan yapmak biraz daha kolaydır. Nokia 6'nızın kökünü kullanarak şunları yapabileceksiniz:

 • Cep telefonunuza herhangi bir Android sürümünü yükleyin : İnsanlar düzenli olarak zaman içinde
  Nokia 6 güç kaybediyor, markalar şimdiden planlı eskitme suçundan hüküm giydi ve düzenli olarak yeni Android sürümlerinin ağırlığı ve işlevselliği telefonları yavaşlatabilir. Nokia 6'nızı köklendirmek, istediğiniz işletim sisteminin sürümünü kurmanın tek yoludur.
 • İşlemcinizin gücünü kontrol edin: Küçük programlarla cep telefonunuzun gücünü izleyip kontrol edebileceksiniz, bu sayede pil ömrünüzü artırın
 • Yerel uygulamaları temizleyin ve kaldırın: Telefonlara genellikle, Nokia 6'nızda bir bilgisayar olmadan root sayesinde ihtiyaç duymadığımız birçok yerel uygulama eşlik eder, bunları silebilir ve depolama alanını boşaltabilirsiniz.
 • Nokia 6'nızı kişiselleştirin: " adlı bazı uygulamalar rampaları »Akıllı telefonunuzun görünümünü tamamen değiştirmenize ve isteklerinize göre özelleştirmenize olanak tanır
 • Güçlü uygulamalar yükleyin: Nokia 6'da bilgisayarsız kök, genellikle Android tarafından engellenen ve örneğin cep telefonunuzu kişiselleştirmenize olanak tanıyan uygulamaları yükleme imkanı sunar.

NOKİA 6'NIZI BİLGİSAYAR KULLANMADAN NASIL ROOTLAYABİLİRSİNİZ?​

Bu öğreticinin pratik kısmına geçmenin zamanı geldi ve şimdi size öğreteceğiz Bilgisayar kullanmadan Nokia 6'da nasıl Root yapılır? Akıllı telefonunuzda Root adımlarını gerçekleştirmeden önce bazı noktaları kontrol etmeniz gerekecektir:

 • Nokia 6'nızın şarj olup olmadığını veya %80'den fazla pili olup olmadığını kontrol edin
 • İşlemden önce tüm önemli verilerinizi yedekleyin
 • Sabit bir internet bağlantınız olduğundan emin olun
Artık bu birkaç kontrol noktasından emin olduğunuza göre, devam edebileceğiz. Nokia 6'nızı PC olmadan köklendirin . Aşağıdaki birkaç talimatı izleyin:

 • Favori web tarayıcınızı açın
 • Uygulamayı indirin ve yükleyin KingoRoot Nokia 6'nızda, kurulum sırasında bir uyarı mesajı alırsınız, kurulumu aynı şekilde kabul edin
 • Uygulamayı açın, cep telefonunuzun modelini tanıdığından emin olun.
 • İşlemi başlatmak için "Tek Tıkla kök" üzerine tıklayın
 • anons edecek olan "Kök Başarılı" ifadesini görene kadar bekleyin. Nokia 6'nızda bilgisayar olmadan başarılı köklendirme
İşte bu, Nokia 6'nız bir bilgisayar kullanmadan köklendi, bu küçük uygulamayı şu adresten indirip yükleyerek prosedürün işe yarayıp yaramadığını kolayca kontrol edebilirsiniz. kök Denetleyicisi . Hangi cep telefonunuzun durumunu size bildirecektir.
 

Bu konuyu görüntüleyenler

Benzer konular

Son Konular

Tema düzenleyici