Nokia 6 PC İle Nasıl Rootlanır ? | Türkiye'nin Sosyal Medya Forumu!

Türkiye'nin Sosyal Medya Forumu!

Platform; ınstagram, twitter, facebook, youtube başta olmak üzere ve diğer sosyal ağlar hakkında bir takım yardım ve destek konuları içerir. Hoşgeldiniz!
~ MaxiForum.Net ~

 • Gece modu teması kullanıma açıldı!
 • SMS ve TC Kimlik no ile profil doğrulama kullanıma açıldı!

Nokia 6 PC İle Nasıl Rootlanır ?

ferhatkortak

Moderatör
Üyelik Tarihi
13 Mar 2021
Mesajlar
0
Aldığı beğeni
2
Puanları
0
Yaş
23
Konum
Alaska
Cinsiyet
Erkek

ROOT, NOKİA 6'DA PC İLE NASIL ÇALIŞIR?​

Lansmandan önce size daha önce hızlı bir şekilde açıkladığımız gibi PC ile Nokia 6'nızın Kökünde , bu tekniğin tüm ayrıntılarını dikkate almalıyız. Prensip olarak, Android telefonlar, telefonlarımıza zarar verebilecek yanlış kullanım ve geri dönüşü olmayan hatalar riskini sınırlamak için "kısıtlanmıştır". Ancak Nokia 6'nızı rootlamanız durumunda bu engellerden bazılarını ortadan kaldıracağınızı ve telefonunuzla çok ilgili işlemleri gerçekleştirebileceğinizi bilmelisiniz.

Kök İngilizce'den geliyor » Kökler »Ve aslında size erişim sağlar kök / kaynak dosyalara telefonunuzdan. Bu prosedür aynı zamanda denir firar , ama daha çok Iphone'da. Dikkatli olun, bu işleme başlamanız durumunda risk aldığınızı biliyorsunuz ve bilmelisiniz ki çoğu durumda Nokia 6'nızın çökmesi durumunda üretici garantisi artık kullanılamaz.

NOKİA 6'DA BİLGİSAYARLI ROOT'UN AVANTAJLARI​

Şu andan itibaren geçiyoruz Bilgisayarlı Nokia 6'da Root'un avantajlarına. Bunu iki şekilde yapmak mümkün, ya siz doğrudan Nokia 6 cihazınızdan root yapınveya bir bilgisayarla yaparsınız. Bunu bir bilgisayarla yapmak daha kolaydır (özellikle yazılım indirirken) ve telefonda "hassas" değişiklikler yapmak sistematik olarak bilgisayardan yapmak daha kolaydır. Nokia 6'nızın kökü ile şunları yapabileceksiniz:

 • Telefonunuza herhangi bir Android sürümünü yükleyin : İnsanlar genellikle yıllar geçtikçe
  Nokia 6 güç kaybediyor, markalar zaten planlı eskitme suçundan mahkum edildi ve genellikle Android'in yeni sürümlerinin ağırlığı ve işlevselliği telefonları yavaşlatabilir. Nokia 6'nızı köklendirmek, istediğiniz işletim sisteminin sürümünü kurmanın tek yoludur.
 • İşlemcinizin gücünü kontrol edin: Küçük programlarla telefonunuzun gücünü izleyip kontrol edebileceksiniz, böylece pil ömrünüzü iyileştirin
 • Yerel uygulamaları temizleyin ve kaldırın: Telefonlar genellikle, Nokia 6'nızdaki bir bilgisayarla root aracılığıyla ihtiyaç duymadığınız bir dizi yerel uygulama ile birlikte gelir, bunları silebilir ve depolama alanında yer açabilirsiniz.
 • Nokia 6'nızı kişiselleştirin: " adlı bazı uygulamalar rampaları »Cihazınızın görünümünü tamamen değiştirmenize ve beğeninize göre özelleştirmenize olanak tanır
 • Güçlü uygulamalar yükleyin: Nokia 6'da bir bilgisayarla root, genellikle Android tarafından engellenen ve örneğin telefonunuzu kişiselleştirmenize olanak tanıyan uygulamaları yükleme imkanı sunar.

NOKİA 6'NIZI BİLGİSAYARINIZLA KÖKLENDİRME PROSEDÜRÜ​

Şimdi bu kılavuzun pratik kısmına geçme zamanıdır ve bundan sonra size Nokia 6'da bir bilgisayarla nasıl Root yapılır? Bilgisayarınızda Root adımlarını gerçekleştirmeden önce, prosedürü doğru ve sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmek için aşağıda size sunduğumuz birkaç şeyden emin olmanız gerekir:

 • Nokia 6'nızın şarj olup olmadığını veya %80'den fazla pili olup olmadığını kontrol edin
 • Bilgisayarınızı bağlayın veya pilinin %80'den fazla olduğundan emin olun, işlem sırasında bir kesinti Nokia 6'nızı tamamen bloke edebilir.
 • Nokia 6'nızda USB hata ayıklama modunu etkinleştirin, bu, cihazınızda bilgisayarınızdan işlemler gerçekleştirmenize olanak tanır
Artık bu birkaç kontrolü yaptığınıza göre, çalışmaya başlayabiliriz. Nokia 6'nızı PC'nizle köklendirin . Şu birkaç talimatı izleyin:

 • Nokia 6'nızı bilgisayarınıza bağlayın USB'de
 • İnternete gidin (bilgisayarınız aracılığıyla), indirin ve yükleyin Kingoroot , bu, telefonunuzu rootlamanıza izin verecek yazılımdır.
 • KingoRoot yazılımını açın ve Root prosedürünü başlatın, ekrandaki talimatları izlemeniz ve yazılımın işini yapmasını beklemeniz yeterlidir.
 • İşlemin sonunda Nokia 6'nızı yeniden başlatın
İşte bu kadar, Nokia 6'nız bilgisayarınızla köklendi, bu küçük uygulamayı şu adresten indirip yükleyerek prosedürün işe yarayıp yaramadığını çok kolay kontrol edebilirsiniz kök Denetleyicisi . Bu, telefonunuzun durumunu size bildirecektir.
 

Bu konuyu görüntüleyenler

Benzer konular

Son Konular

Tema düzenleyici