Nokia 6 Yazım Denetimi Nasıl Açılır ? | Türkiye'nin Sosyal Medya Forumu!

Türkiye'nin Sosyal Medya Forumu!

Platform; ınstagram, twitter, facebook, youtube başta olmak üzere ve diğer sosyal ağlar hakkında bir takım yardım ve destek konuları içerir. Hoşgeldiniz!
~ MaxiForum.Net ~

  • Gece modu teması kullanıma açıldı!
  • SMS ve TC Kimlik no ile profil doğrulama kullanıma açıldı!

Nokia 6 Yazım Denetimi Nasıl Açılır ?

ferhatkortak

Moderatör
Üyelik Tarihi
13 Mar 2021
Mesajlar
0
Aldığı beğeni
2
Puanları
0
Yaş
23
Konum
Alaska
Cinsiyet
Erkek

YAZIM DENETLEYİCİSİ NOKİA 6'DA NASIL ÇALIŞIR?​

Le Nokia 6'daki yazım denetimi özellikle kullanışlı bir özelliktir. Hepimiz maalesef hata yapmaya meyilliyiz, aslında kağıda daha az yazıyoruz, birbirimizi tekrar okumuyoruz, nüfusun büyük bir kısmı için çalışmalar birkaç yıldan beri bitti... Kısacası, biz Okulun ilk yıllarında bize öğretilen titizlik ve imla standartlarından çok uzak. Bu nedenle, diktelerimiz sırasında mutlaka açıklama yapmadan öğrendiğimiz tüm dil bilgisi ve imla kurallarını hatırlamamak mantıklıdır. Bu özelliğin alakalı olduğu yer burasıdır. Yazım denetleyicisini kullanarak şunları yapabilirsiniz: hatalarınızı düzeltin ve SMS, e-posta veya başka bir mesajlaşma uygulamasıyla yazın . Bu özellik aslında basit bir sözlük ve temel gramer kurallarının bir uygulaması, örneğin fiillerin fiilden önce gelen zamirlere göre akorları, çoğul işaretlerinin uygulanması, büyük harf ve noktalama kuralları gibi… Bütün bu küçük yardımlar doğru yazmanızı sağlayacaktır.

Yani, dedi Bazı Nokia 6 kullanıcıları, düşük performans ve mesajlaşma deneyimlerinin kirliliği nedeniyle Nokia 6'larında yazım düzeltmesini kapatıyor. Gerçekten de, otomatik düzeltici sadece bilgisayar formları tarafından yukarıda tanımlanan kuralları takip ettiğinden, bazen bir cümlenin anlamını veya kompozisyonunu anlayamamakta ve hata içermeyen bazı kelimeleri düzeltmektedir. Her şey yolunda giderse, zamanla yaptığınız düzeltmelerden ders almanız ve aynı hataları bir daha yapmamanız gerekir. İstersen Nokia 6'nızdaki otomatik düzelticiyi kaldırın, sizi bu konudaki rehberimizi izlemeye davet ediyoruz.


NOKİA 6'DA OTOMATİK DÜZELTME NASIL ETKİNLEŞTİRİLİR?​

Düzelticiyi metninizde sürekli değiştirmek zorunda kaldığınız için kapatmış olsanız da, bu özellikten hiç yararlanamayıp mesajlarınızda daha az hata yapmak istediğiniz için şimdi açıklayacağız. çok basit teknik Nokia 6'nızda otomatik yazım düzeltmeyi etkinleştirin :

  • Aç " Parametreler »Nokia 6'nızdan
  • Ardından, Android sürümünüze bağlı olarak » Dil ve nöbet ", Önce alt menüye tıklamanız gerekebilir" Küresel yönetim »
  • Seçeneği bulun ve etkinleştirin » Yazım denetleyicisi »Bu işlevi kullanmak için Nokia 6'nızda
 

Bu konuyu görüntüleyenler

Benzer konular

Son Konular

Tema düzenleyici