Nokia 6 Zip Dosyası Nasıl Açılır ? | Türkiye'nin Sosyal Medya Forumu!

Türkiye'nin Sosyal Medya Forumu!

Platform; ınstagram, twitter, facebook, youtube başta olmak üzere ve diğer sosyal ağlar hakkında bir takım yardım ve destek konuları içerir. Hoşgeldiniz!
~ MaxiForum.Net ~

 • Gece modu teması kullanıma açıldı!
 • SMS ve TC Kimlik no ile profil doğrulama kullanıma açıldı!

Nokia 6 Zip Dosyası Nasıl Açılır ?

ferhatkortak

Moderatör
Üyelik Tarihi
13 Mar 2021
Mesajlar
0
Aldığı beğeni
2
Puanları
0
Yaş
23
Konum
Alaska
Cinsiyet
Erkek

NOKİA 6'DA ZIP DOSYASI NEDİR?​

Rehberimize arşivin ne olduğunu hızlıca öğreterek başlıyoruz. Size bundan biraz önce bahsetmiştik, ZIP, RAR veya arşiv dosyalarının asıl amacı aktarımlarını basitleştirmek için büyük dosyaları sıkıştırın. Bilgi işlemin büyüsü ile, sıkıştırıldığında dosyanın orijinal kalitesini korurken belirli dosyaların boyutunu önemli ölçüde azaltabilirsiniz. Bilgisayarların son birkaç yıldır gerçekleştirebildiği gerçekten karlı bir başarı. Bilgisayarlar yavaş yavaş Nokia 6s ile değiştirildiğinden, artık Nokia 6 cihazınızdan hemen ZIP verilerini sıkıştırın ve açın.

Büyük dosyalar gönderiliyorsa veya bazılarını göndermeniz gerekiyorsa, bunun uygulanması oldukça kolay bir işlem olduğunu bilmek sizi mutlu edecektir. Öte yandan, kullanmanız gerekecek bu iki eylemi gerçekleştirmek için özel bir uygulama. Aslında, markalar yavaş yavaş gelişmiş işlevleri cep telefonlarına entegre ediyor olsa da, arşiv yönetimi henüz yerel olarak yönetilmiyor.


NOKİA 6'DA ZIP ARŞİVİ NASIL AÇILIR?​

Şimdi bu makalenin pratik kısmına geçmek ve size öğretmek için yıllar geçti. Nokia 6'nızdaki bir arşivi nasıl açarsınız? Size söylediğimiz gibi, bu dosyaların kullanımı fotoğraf, video, çok sayıda ses dosyası göndermek zorunda kalan kişiler için gerçekten kullanışlıdır… Kısacası, tüm büyük dosyalar sıkıştırılabilir! Özellikle e-posta veya sosyal ağlar aracılığıyla aktarım yapmaya alıştığımız ve gönderim başına 25 MB ile çok düzenli olarak sınırlı olduğumuz için.

Birden dosyanızla birliktesiniz. zip veya. Nokia 6'nızda rar ve dosyaların içeriğinden yararlanmak için sıkıştırmasını açın , bunu yapmak için aşağıdaki prosedürü izleyin:

 • Uygulamayı indirin ve yükleyin RAR Nokia 6'nızda
 • Dosya yöneticisi görevi gören uygulamayı açın
 • ZIP klasörünü bulun Nokia 6'nızda açmak istediğinizde, kesinlikle » İndirme »
 • Dosyaya tıklayın ve »'e tıklayarak çıkarma işlemini başlatın. Ayıkla »
 • Verilerinizin nereye kaydedilmesini istediğinizi seçebileceksiniz
 • Bırakın yazılım işini yapsın ve sıkıştırılmamış ZIP dosyanızın keyfini Nokia 6'nızda çıkarın.

NOKİA 6'DA ZIP DOSYASI NASIL OLUŞTURULUR?​

Nokia 6'da bir ZIP dosyasının nasıl açılacağını ayrıntılı olarak anlattıktan sonra, size ters tekniği açıklayacağız. Artık bu tekniğin tüm ilgisini ve kolaylığını anladığınıza göre, büyük dosyaları akrabalarınıza aktarmak için onu kullanmakla kesinlikle ilgileneceksiniz. şimdi keşfedeceğiz Nokia 6'da dosyalar nasıl sıkıştırılır. Şanslısınız, hemen yukarıda size sunduğumuz uygulama bu işlemi gerçekleştirebiliyor, bu yüzden zaten indirdiyseniz, akıllı telefonunuzun hafızasını başka bir uygulama ile karıştırmaya gerek yok. Nokia 6'nız ile ilk dosyalarınızı ZIP veya RAR formatında sıkıştırmak için aşağıdaki birkaç yönergeye göz atın:

 • Uygulamayı indirin ve yükleyin RAR Nokia 6'nızda henüz yapılmadıysa
 • Uygulamayı açın ve dosya listesinde sıkıştırmak istediğiniz farklı dosyaları seçin (700 Mo'yu geçmemeye dikkat edin)
 • "Düğmesine basın" Archiver »
 • Bunları sıkıştırmak istediğiniz formatı seçin (RAR veya ZIP birbirine çok benzer ve bunlar bizim önerdiğimiz formatlardır)
 • Arşivi Nokia 6'nızda nereye kaydedeceğinizi seçin
 • Tıklamak " Ok »
 

Bu konuyu görüntüleyenler

Benzer konular

Son Konular

Tema düzenleyici