Online sitemap dosyası olusturma | Webmaster Forumu! | Sosyal Medya Forumu!
Neler Yeni

Duyuru; 📢

Forumda 'Tanıtım Yazısı' şeklinde ya da bariz belirgin kasıtlı bir kalıpta tanıtım amaçlı başka bir web sitesi'nin reklamı yapmak, 'Konu açmak' YASAKTIR! Bu şekilde açılan konular silinir ve ilgili üye ceza alır.

PM Kuralları; 💬

Forumunda yer alan bir konuya istineden kesinlikle Private Massage (özel mesaj) yolu ile destek talep etmeyiniz, zira bu tip alınan mesajlar kesinlikce cevapsız kalacaktır. İlgili konuya istinaden forumda destek konusu oluşturunuz.

İçerik hk; 📝

MaxiForum.Net'e katılım tamamen ücretsizdir, Sizde bilgi deneyim sahibi olduğunuz konu ve alanları forumda kolayca paylaşarak daha geniş kitlelere ulaşmasını sağlayabilir, oluşturduğunuz ticari konulardan kazanç elde edebilirsiniz.

Online sitemap dosyası olusturma

MaxiForum Konu Bilgileri

Konu Hakkında tarihinde Google Sitemap kategorisinde Garfield tarafından oluşturulan Online sitemap dosyası olusturma başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 129 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Google Sitemap
Konu Başlığı Online sitemap dosyası olusturma
Konuyu başlatan Garfield
Başlangıç tarihi
Cevaplar 5
Görüntüleme 129
ALDIĞI BEĞENİ 0
Son Mesaj Yazan Garfield

Garfield

Maxi Forum / CEO
Administrator
Nereden
Kocaeli
Sosyal Ağ
Twitter
Aldığı Beğeni
55
Arkadaslar sıtemap olusturma ısı sımdı soyle sızın kullanmıs oldugunuz yazılıma gore bu farklılık gosterır, yanı siz ornek vbulletın kullanıyorsanız sıtemap eklentısı bu ısı yapar, wordpress kullanıyorsanız yıne aynı sıtemap eklentısı kurup kullanmanız gerekır yada xenforo kullanıyorsanız eklentıye gerek yoktur kendısı olusturur.

Ama diyelım normal bir web sitenız var .html sitemap dosyasını nasıl olsuturcaksınız?

Bunun ıcın onlıne sıtemap olusturan sıteler var asagıda en sağlam sorunsuz olanın lınkını bırakıyorum su sıteye girin, sitenızın adresını yazın, olustur deyıp sıtemap dosyanızın olsumasını bekleyın ıslem bıtınce dosyanızı ındırın ftp ye sıtenızın kurulu oldugu dızıne yukleyın sonra gelın google panelden sıtemap dosyanızı ekleyın.

Charismax

Maxi Üye
Nereden
İstanbul
Sosyal Ağ
Facebook
Aldığı Beğeni
2
Sitemap dosyası neden ftp ana dizine atılıyor.. google onu ana kök dizinden çekmiyorki yani ben öyle biliorum.. ip' link adresten çekiyor.. yada bu xemforo için değil ondan kafam karıştı..

teşekkürler bilgilendirme için. ' ama cidden bu hangi sprict için.

Charismax

Maxi Üye
Nereden
İstanbul
Sosyal Ağ
Facebook
Aldığı Beğeni
2
Ayrıca bu konunuzu paylaşa bilirmiyim ? faydalı çünkü

Garfield

Maxi Forum / CEO
Administrator
Nereden
Kocaeli
Sosyal Ağ
Twitter
Aldığı Beğeni
55
Sitemap dosyası neden ftp ana dizine atılıyor.. google onu ana kök dizinden çekmiyorki yani ben öyle biliorum.. ip' link adresten çekiyor.. yada bu xemforo için değil ondan kafam karıştı..

teşekkürler bilgilendirme için. ' ama cidden bu hangi sprict için.
sitemap dosyası her zaman ana dizinde olur.

Ayrıca bu konunuzu paylaşa bilirmiyim ? faydalı çünkü
kaynak belirterek evet.

Charismax

Maxi Üye
Nereden
İstanbul
Sosyal Ağ
Facebook
Aldığı Beğeni
2
sitemap dosyası her zaman ana dizinde olur.

kaynak belirterek evet.
site map dosyası herzaman ana dizinde olurda :D oluşturulan sitemap ile yani bu online sitenin oluşturdugu sitemap google için oluşturulan linkleri konuları çeken sitemap.
sitenin ana dizinindeki sitemap oluşturma için kullanılan sitemap.. hocam acaba karıştırıyormusunuz :D ciddi soruyorum benmi bilmiyorum yani yanlışmı biliyorum.

burda paylaşılan online sitemap oluşturma sitesi.. google tools'a gönderilen sitemap dosyası.. ftp ana dizindeki sitemap ile alakası yok diye biliyorum' yanlış anlamayın.. bende karıştırıyor olabilirim bu konudaki paylaşımdada bir karışıklık olmuş olabilir.

Garfield

Maxi Forum / CEO
Administrator
Nereden
Kocaeli
Sosyal Ağ
Twitter
Aldığı Beğeni
55
Konudaki url den ilgili siteye gidip sitemap dosyanızı olusturup indirip ftp de ana dizine atın. Bu kadar.

Konuyu Görüntüleyenler: (Üye: 0, Misafir: 1)