Özhost açılış şerefine ücretsiz domain kampanyası | Türkiye'nin Sosyal Medya Forumu!
Neler Yeni
  • Ticaret Puanı vermek istediğiniz kişinin profilini ziyaret ederek "Ticaret Puanı" sekmesine tıklayıp ticaretinizin olumlu/olumsuz yorumunu yaparak kullanıcıyı değerlendirebilirsiniz.
  • Duyuru: Türkiye'nin ilk ve tek ''Sosyal Medya Destek ve Ticaret Forumu''MaxiForum.Net Hoşgeldiniz...

Özhost açılış şerefine ücretsiz domain kampanyası

MaxiForum Konu Bilgileri

Konu Hakkında tarihinde Teknoloji kategorisinde sevindari30 tarafından oluşturulan Özhost açılış şerefine ücretsiz domain kampanyası başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 60 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Teknoloji
Konu Başlığı Özhost açılış şerefine ücretsiz domain kampanyası
Konuyu başlatan sevindari30
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
ALDIĞI BEĞENİ
Son Mesaj Yazan sevindari30

sevindari30

Maxi Üye
Katılım
24 Şub 2020
Mesajlar
3
Yaş
22
Aldığı Beğeni
1
merhaba arkadaşlar Web sitemiz müşteriye açılmıştır

tabi bunlarla sınırlı kalmayacaktır 5 günlük kampanya ile başlatmış olduğumuz yeni web sitemiz herkese daha iyi güvenilir ortam sağlama ve en iyi sunucu webhosting barındıracakları bir ortam hazırlamış bulunmaktayız tabi diğer firmalardan farkı nedir diyeceksinizki bu yönde size şöyle söyleyeyim her önüne gelen firma açıp ordan burdan sunucu bayiliği alıp site açıyor ve satış yapıyor tabi aylık fiyatları çıkartamadığı için siteyi kapatıyor ve kimsenin parasını ödemeyip ortadan kayboluyor diğer yandan ise aldıkları bayilik yerlerinde bazen özellikle saat 4 ila 6 arası web sitelere bağlanmıyor amacımız kimse sıkıntı yaşamaması ve sizler için var olacağız.

Tabi bunlarla kalmayıp: sunucular tamamıyla bize aittir her hafta saat: 01.00 % 03.00 arası yedekleme işlemlerimiz devam edecektir verileriniz hiç kaybolmayacaktır en üst teknoloji yerlerde barındırılacaktır ve ayriyetten Bayi hostingler satın alıp kendi bayiliğinizde domain barındırıp para kazanabilirsiniz

yanı sıra 5 günlüğüne .name.tr domain ücretsiz kayıt edilip kampanyamız başlamıştır kaçırmamak için webien.net e üye olup buraya özhost.net e üye oldum sipariş verdim yorumu yapmanız yeterlidir canlı destekden aktif olup kayıt işlemleri ve hesabınızın açılması hususunda bulununuz.

".name.tr" için gerekli belgeler
  • Alan adı tahsisinin hızla yapılabilmesi için, ".tr" Alan Adı Yönetimi veya onun yetkilendirdiği makamlarca başvuru ve tahsis sırasında belge istenmeyecektir. Ancak, ".tr" Alan Adı Yönetimi ya da onun yetkilendirdiği makamlarca; tahsisi yapılan alan adı ile ilgili olarak çelişki (tutarsızlık), kötü niyet veya alan adı ticaretinin yapıldığına dair kanıtların bulunması halinde, alan adı tahsisi yapılan kişiden dayanak belgelerini ibraz etmesi istenebilir. Uyuşmazlık, itiraz gibi durumlarda ya da ilgili makamlarca gerekli görülmesi ve talep edilmesi durumunda nüfus cüzdanı, mesleki kimlik belgesi, veraset ilamı gibi belgeler geçerli kabul edilecektir.buradaki fiyatlarımız ve içerikleri tekrar güncellenecektirSizler için en iyi fiyatlarımızı kaçırmayınen ucuz domain kayıt etme işlemi özhost.nette yapılır.

Web tasarımcılar için bizimle çalışma şartı ile hostinglerimizde büyük kampanya olacaktır.

 

Konuyu Görüntüleyenler: (Üye: 0, Misafir: 1)

Benzer konularwebmaster forumu
Üst