Periscope Hesap Nasıl Açılır? | Türkiye'nin Sosyal Medya Forumu!

Türkiye'nin Sosyal Medya Forumu!

Platform; ınstagram, twitter, facebook, youtube başta olmak üzere ve diğer sosyal ağlar hakkında bir takım yardım ve destek konuları içerir. Hoşgeldiniz!
~ MaxiForum.Net ~

  • Gece modu teması kullanıma açıldı!
  • SMS ve TC Kimlik no ile profil doğrulama kullanıma açıldı!

Periscope Hesap Nasıl Açılır?

ferhatkortak

Moderatör
Üyelik Tarihi
13 Mar 2021
Mesajlar
0
Aldığı beğeni
2
Puanları
0
Yaş
23
Konum
Alaska
Cinsiyet
Erkek
Telefon numaranı zile Periscope üzerinde hesap açabilmeniz için ilk olarak Google Play üzerinden periscope uygulamasını yüklemeniz gerekldir, bunun için sayfamızın en altında yer alan indirme linklerini kullanabilirsiniz. Periscope uygulamsını indirdikten sonra, Aç butonuna dokunarak uygulamayı açın.

Periscope uygulaması açılacaktır ve Periscope girişi için ekranda iki adet seçenek sunulacaktır. Bu seçeneklerden ilki Twitter ile giriş yapmanızı sağlayan seçenektir, eğer telefonunuzda Twitter uygulaması yüklü ve hesabınız tanımlı ise, Periscope uygulaması direkt olarak açılacaktır ve ekstra bir hesap oluşturmanıza gerek kalmayacaktır. Periscope uygulamasını bu şekilde kullanabilirsiniz.

Twitter olmadan Periscope yükleyin.

Telefonunuzda Twitter uygulaması olmadan da Periscope uygulamasını kullanabilirsiniz, ancak bu durumda cep telefonunuzu Periscope tanıtmanı zgerekecektir, bu işlemde kayıt esnasında cep telefon numaranıza bir doğrulama kodu gönderilir, SMS olarak gelen bu doğrulama kodunu, ilgili alanda girmeniz gerekmektedir.
Eğer Twitter uygulamasına sahip değilseniz veya kullanmak istemiyorsanız yapmanız gereken, Telefon numaranızı tanımlayarak bir hesap açmanız gerekecektir, bu işlemi yapabilmek için “Telefon numarası ile giriş yap” seçeneğine dokunun ve aşağıdaki işlemleri yapmaya devam edin.
Periscope telefon numarası ile giriş yapabilmek için, telefon numaranızı girin ve “Devam” tuşuna dokunun.

Periscope hesap açmak için, telefon numaranızı girdiğinizde, telefonunuza bir Sms gönderilecektir, gelen kodu doğrulama kodu yazan yere yazın ve Devam butonuna dokunarak işleme devam edin.

Periscope hesap oluşturmak için, bir ad, Soyad ve bir kullanıcı adı belirleyin. Kullanıcı adınız benzersiz olmalıdır ve daha önce başkası tarafından alınmamış olmalıdır. Sistem zaten kullanıcı adının kullanılır olup olmadığını denetleyecektir.

Tüm bu işlemlerden sonra Periscope hesabınız açılacak ve kullanım hazır hale gelecektir. Telefon numarası kullanarak Periscope hesap açma işlemi bu kadar, Periscope hesap açtıktan sonra dilediğiniz kişileri takip ederek veya seçeceğiniz kişilerin canlı yayınlarını takip edebilirsiniz.
 

Bu konuyu görüntüleyenler

Benzer konular

Son Konular

Tema düzenleyici