Pm Sayfasında Okundu Bilgisini Görebilirsiniz. | Webmaster Forumu! | Sosyal Medya Forumu!
Neler Yeni

Duyuru; 📢

Forumda 'Tanıtım Yazısı' şeklinde ya da bariz belirgin kasıtlı bir kalıpta tanıtım amaçlı başka bir web sitesi'nin reklamı yapmak, 'Konu açmak' YASAKTIR! Bu şekilde açılan konular silinir ve ilgili üye ceza alır.

PM Kuralları; 💬

Forumunda yer alan bir konuya istineden kesinlikle Private Massage (özel mesaj) yolu ile destek talep etmeyiniz, zira bu tip alınan mesajlar kesinlikce cevapsız kalacaktır. İlgili konuya istinaden forumda destek konusu oluşturunuz.

İçerik hk; 📝

MaxiForum.Net'e katılım tamamen ücretsizdir, Sizde bilgi deneyim sahibi olduğunuz konu ve alanları forumda kolayca paylaşarak daha geniş kitlelere ulaşmasını sağlayabilir, oluşturduğunuz ticari konulardan kazanç elde edebilirsiniz.

Pm Sayfasında Okundu Bilgisini Görebilirsiniz.

MaxiForum Konu Bilgileri

Konu Hakkında tarihinde Forum Duyuruları kategorisinde Garfield tarafından oluşturulan Pm Sayfasında Okundu Bilgisini Görebilirsiniz. başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 747 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Forum Duyuruları
Konu Başlığı Pm Sayfasında Okundu Bilgisini Görebilirsiniz.
Konuyu başlatan Garfield
Başlangıç tarihi
Cevaplar 0
Görüntüleme 747
ALDIĞI BEĞENİ 0
Son Mesaj Yazan Garfield

Garfield

Maxi Forum / CEO
Administrator
Katılım
1 Ocak 2020
Mesajlar
1,940
Yaş
34
Nereden
Kocaeli
Cinsiyet
Erkek
Sosyal Ağ
Twitter
Aldığı Beğeni
110
Forum sitemizde özel mesaj alanında gönderdiğiniz mesajın karsı taraftakı uye okudumu gordumu bılgısını dm sayfasındayken sağ tarafa bakarak kolayca gorebılırsınız.
 

Ekli dosyalar

Konuyu Görüntüleyenler: (Üye: 0, Misafir: 0)

Benzer konular


Üst