Portaldaki kullanıcı girişi düzenleme | Webmaster Forumu! | Sosyal Medya Forumu!
Neler Yeni

Duyuru; 📢

Forumda 'Tanıtım Yazısı' şeklinde ya da bariz belirgin kasıtlı bir kalıpta tanıtım amaçlı başka bir web sitesi'nin reklamı yapmak, 'Konu açmak' YASAKTIR! Bu şekilde açılan konular silinir ve ilgili üye ceza alır.

PM Kuralları; 💬

Forumunda yer alan bir konuya istineden kesinlikle Private Massage (özel mesaj) yolu ile destek talep etmeyiniz, zira bu tip alınan mesajlar kesinlikce cevapsız kalacaktır. İlgili konuya istinaden forumda destek konusu oluşturunuz.

İçerik hk; 📝

MaxiForum.Net'e katılım tamamen ücretsizdir, Sizde bilgi deneyim sahibi olduğunuz konu ve alanları forumda kolayca paylaşarak daha geniş kitlelere ulaşmasını sağlayabilir, oluşturduğunuz ticari konulardan kazanç elde edebilirsiniz.

Portaldaki kullanıcı girişi düzenleme

MaxiForum Konu Bilgileri

Konu Hakkında tarihinde Destek Talepleriniz kategorisinde sahin54 tarafından oluşturulan Portaldaki kullanıcı girişi düzenleme başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 91 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Destek Talepleriniz
Konu Başlığı Portaldaki kullanıcı girişi düzenleme
Konuyu başlatan sahin54
Başlangıç tarihi
Cevaplar 0
Görüntüleme 91
ALDIĞI BEĞENİ 0
Son Mesaj Yazan sahin54

sahin54

Maxi Üye
Katılım
22 Ara 2020
Mesajlar
1
Yaş
35
Nereden
İstanbul
Cinsiyet
Erkek
Sosyal Ağ
Yok
Aldığı Beğeni
0
Arkadaşlar merhaba Kullanıcı Giriş bölümü çok büyük aşağıdaki resimdeki gibi nasıl yapabilirim.portal_welcome_guesttext kodları aşağıdadır.


Kod:
 Kodları sadece üyelerimiz görebilir.
 

Konuyu Görüntüleyenler: (Üye: 0, Misafir: 0)


Üst