Reddit Uygulamasında Mesaj Gönderme | Türkiye'nin Sosyal Medya Forumu!

Türkiye'nin Sosyal Medya Forumu!

Platform; ınstagram, twitter, facebook, youtube başta olmak üzere ve diğer sosyal ağlar hakkında bir takım yardım ve destek konuları içerir. Hoşgeldiniz!
~ MaxiForum.Net ~

 • Gece modu teması kullanıma açıldı!
 • SMS ve TC Kimlik no ile profil doğrulama kullanıma açıldı!

Reddit Uygulamasında Mesaj Gönderme

ferhatkortak

Moderatör
Üyelik Tarihi
13 Mar 2021
Mesajlar
0
Aldığı beğeni
2
Puanları
0
Yaş
23
Konum
Alaska
Cinsiyet
Erkek
 1. Ekranın sağ üst kısmında bir zarf bulun. Resmi Reddit uygulaması geliştirilme aşamasındadır ve sürekli olarak güncellemeleri alır ve birçok kullanıcı resmi olmayan uygulamaları kullanır. Android uygulamalarının bazı sürümlerinde, ekranın sağ üst köşesindeki bir zarf simgesine dokunarak gelen mesaj kutusunu açabilirsiniz.

 2. Navigasyon menüsünü açmak için parmağınızı uygulamanın üzerine kaydırın. Android'de bir zarf simgesi görmüyorsanız, gezinme menüsünü açmak için sağa kaydırın. Beliren listede zarf simgesini seçin.

 3. İOS uygulamasının altındaki Gelen Kutusu sekmesine (gelen kutusu) basın. İOS için resmi Reddit uygulaması, ekranın alt kenarında zarf simgesine sahiptir.

 4. Bir kullanıcının sayfasından mesaj gönderin.Gelen kutusu seçeneklerine göz atmak yerine, Reddit'teki birinin adıyla mesaj gönderebilirsiniz. Tasarım uygulamaya bağlı olarak değişir, ancak bu genel bir süreçtir:
  • Bir gönderinin hemen altında veya üstünde küçük harflerle yazılmış kullanıcı adını seçin. Bir tane görmüyorsanız, önce yayını veya "..." genişletme düğmesini tıklayın.
  • Zarf simgesine veya "Mesaj gönder" düğmesine basın.
  • Mesajınızı girin ve mesajı seçtiğiniz kullanıcıya göndermek için "Gönder" e tıklayın.
 

Bu konuyu görüntüleyenler

Benzer konular

Son Konular

Tema düzenleyici