SAFARİ ARKA PLAN SAYFALARI KAPANDI | Webmaster Forumu! | Sosyal Medya Forumu!
Neler Yeni

Duyuru; 📢

Forumda 'Tanıtım Yazısı' şeklinde ya da bariz belirgin kasıtlı bir kalıpta tanıtım amaçlı başka bir web sitesi'nin reklamı yapmak, 'Konu açmak' YASAKTIR! Bu şekilde açılan konular silinir ve ilgili üye ceza alır.

PM Kuralları; 💬

Forumunda yer alan bir konuya istineden kesinlikle Private Massage (özel mesaj) yolu ile destek talep etmeyiniz, zira bu tip alınan mesajlar kesinlikce cevapsız kalacaktır. İlgili konuya istinaden forumda destek konusu oluşturunuz.

İçerik hk; 📝

MaxiForum.Net'e katılım tamamen ücretsizdir, Sizde bilgi deneyim sahibi olduğunuz konu ve alanları forumda kolayca paylaşarak daha geniş kitlelere ulaşmasını sağlayabilir, oluşturduğunuz ticari konulardan kazanç elde edebilirsiniz.

SAFARİ ARKA PLAN SAYFALARI KAPANDI

MaxiForum Konu Bilgileri

Konu Hakkında tarihinde iPhone Forumu kategorisinde Bekirdoruk tarafından oluşturulan SAFARİ ARKA PLAN SAYFALARI KAPANDI başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 84 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı iPhone Forumu
Konu Başlığı SAFARİ ARKA PLAN SAYFALARI KAPANDI
Konuyu başlatan Bekirdoruk
Başlangıç tarihi
Cevaplar 1
Görüntüleme 84
ALDIĞI BEĞENİ 0
Son Mesaj Yazan Garfield

Bekirdoruk

Maxi Üye
Katılım
16 Ara 2020
Mesajlar
1
Yaş
23
Nereden
İstanbul
Cinsiyet
Erkek
Sosyal Ağ
İnstagram
Aldığı Beğeni
0
Merhabalar değerli vaktinizi aldığım için kusura bakmayın benim büyük bir sorunum var İpad 7• nesil kullanıcısıyım safaride senelerdir benim için çok önemli olan yeni sekmelerim açıktı gerçekten hayat memat meselesi olan bir durum yanlışlık ile yan ekran açtım sanırım bu yeni bir işlem iPad’te sonra istemeden birşey oldu ve tüm sekmeler kapandı nasıl geri getireceğimi bilmiyorum iCloud geri yükleme yaptım eskiye dair düzelmedi lütfen bana yardımcı olun teşekkür ederim

 

Garfield

Maxi Forum / CEO
Administrator
Katılım
1 Ocak 2020
Mesajlar
1,939
Yaş
34
Nereden
Kocaeli
Cinsiyet
Erkek
Sosyal Ağ
Twitter
Aldığı Beğeni
109
Safaride sizin için önemli olan sekmeler yıllardır nasıl açık kalıyor anlamadım, favoriler/sık kullanılanlar danmı bahsediyorsunuz? Bir sekme yıllarca açık kalmaz.
 

Konuyu Görüntüleyenler: (Üye: 0, Misafir: 0)

Benzer konular


Üst