Samsung Galaxy Fold Özellikleri | Türkiye'nin Sosyal Medya Forumu!

Türkiye'nin Sosyal Medya Forumu!

Platform; ınstagram, twitter, facebook, youtube başta olmak üzere ve diğer sosyal ağlar hakkında bir takım yardım ve destek konuları içerir. Hoşgeldiniz!
~ MaxiForum.Net ~

  • Gece modu teması kullanıma açıldı!
  • SMS ve TC Kimlik no ile profil doğrulama kullanıma açıldı!

ferhatkortak

Moderatör
Üyelik Tarihi
13 Mar 2021
Mesajlar
0
Aldığı beğeni
2
Puanları
0
Yaş
23
Konum
Alaska
Cinsiyet
Erkek
Akıllı telefon piyasası merakla katlanabilir modellerin raflarda yer almasını beklerken, bu alanda en iyi örneklere rastlamaya başladık. Huawei Mate X’in ardından piyasaya giriş yapan Samsung Galaxy Fold’un en iyi özelliklerini yakından inceleyelim. Kitap açıp kapama hissi veren Samsung Galaxy Fold, edge olarak bilinen kıvrımlı hatlara sahip değil. 7,3 inçlik genişliğinde ve 2k ekran çözünürlüğünde olan Samsung’un ilk katlanabilir cihazının dış yüzeyinde 4,6 büyüklüğünde Full HD çözünürlükte bir ekran daha bulunmakta.
Samsung Galaxy Fold’un donanım özelliklerine baktığımızda Snapdragon 855 işlemci, 12 GB Ram ve 512 GB dahili depolama alanını görüyoruz. Cihazın mikro SD özelliği ise bulunmuyor. Kamera özelliklerinden bahsedecek olursak, ön ve arka bölümde farklı değerlere sahip toplam 6 kamera bulunuyor. Arka bölümde 3, ön kapakta 1 ve açılan kapağında da 2 kamera bulunmaktadır. Ön taraftaki ana kamera 10 megapiksel ve 2,2 diyafram değerindeyken, ikinci kamera 8 megapiksel ve 1,9 diyafram açıklığındadır
 

Bu konuyu görüntüleyenler

Benzer konular

Son Konular

Tema düzenleyici