Skype ile Paypal Kullanarak Nasıl Ödeme Yapılır? | Webmaster Forumu! | Sosyal Medya Forumu!
Neler Yeni

Duyuru; 📢

Forumda 'Tanıtım Yazısı' şeklinde ya da bariz belirgin kasıtlı bir kalıpta tanıtım amaçlı başka bir web sitesi'nin reklamı yapmak, 'Konu açmak' YASAKTIR! Bu şekilde açılan konular silinir ve ilgili üye ceza alır.

PM Kuralları; 💬

Forumunda yer alan bir konuya istineden kesinlikle Private Massage (özel mesaj) yolu ile destek talep etmeyiniz, zira bu tip alınan mesajlar kesinlikce cevapsız kalacaktır. İlgili konuya istinaden forumda destek konusu oluşturunuz.

İçerik hk; 📝

MaxiForum.Net'e katılım tamamen ücretsizdir, Sizde bilgi deneyim sahibi olduğunuz konu ve alanları forumda kolayca paylaşarak daha geniş kitlelere ulaşmasını sağlayabilir, oluşturduğunuz ticari konulardan kazanç elde edebilirsiniz.

Skype ile Paypal Kullanarak Nasıl Ödeme Yapılır?

MaxiForum Konu Bilgileri

Konu Hakkında tarihinde Skype Forumu kategorisinde Tsubasa tarafından oluşturulan Skype ile Paypal Kullanarak Nasıl Ödeme Yapılır? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 823 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Skype Forumu
Konu Başlığı Skype ile Paypal Kullanarak Nasıl Ödeme Yapılır?
Konuyu başlatan Tsubasa
Başlangıç tarihi
Cevaplar 1
Görüntüleme 823
ALDIĞI BEĞENİ 0
Son Mesaj Yazan ceren

Tsubasa

Captain Tsubasa
Yönetici
Katılım
5 Ocak 2020
Mesajlar
2,100
Yaş
30
Nereden
Yurtdışı
Cinsiyet
Erkek
Sosyal Ağ
İnstagram
Aldığı Beğeni
24
PayPal kullanarak nasıl ödeme yaparım?
PayPal*, kullanıma sunulduğu konumlarda Skype Kontörü ve diğer Skype ürünlerini hızla ve kolayca satın almanıza olanak tanıyan çevrimiçi bir ödeme yöntemidir. Bu hizmet sayesinde her satın alma işlemi sırasında ödeme bilgilerinizi tekrar paylaşmanız gerekmez.

PayPal artık Türkiye'de kullanıma sunulmamaktadır ve Skype için ödeme yöntemi olarak kullanılamaz. Lütfen Skype Kontörü ve abonelikleri satın almak için başka bir ödeme yönteminden yararlanın.
PayPal hesabı açma hakkında bilgi edinmek için PayPal* web sitesini ziyaret edin.
Skype diğer şirketlere ait sitelerde yer alan içerikten sorumlu değildir.
Herhangi bir Skype ürünü için bir defalık ödeme yapmak üzere PayPal'i kullanabilir veya Skype Kontörü bakiyenizin hiçbir zaman sıfırlanmamasını sağlamak ve dilediğiniz zaman çağrı yapabilmek için
Otomatik yeniden yükleme özelliğimizi kullanarak PayPal aracılığıyla hizmet satın alabilirsiniz.

PayPal ile ödeme yapma
Ödeme yönteminiz olarak PayPal'i kullanarak Skype ürünlerini kolayca satın alabilirsiniz:
  1. Skype hesabınızda oturum açın.
  2. Skype Kontörü veya başka bir Skype ürünü satın alma seçeneklerinden birini belirleyin.

    Not: Sonra iPhone veya iPad kullanma ve satın almak istediğiniz ürün görürseniz, aygıtınızda geçmişini ve tanımlama bilgilerini temizlemek için gereken ve oturum açmayı yeniden.
  3. Fatura adınızı ve adresinizi girin. Bilgileriniz önceden doldurulmuşsa tüm bilgilerin güncel olduğundan emin olun. İleri'ye tıklayın.
  4. Ödeme yönteminiz olarak PayPal'i seçin.
  5. Skype'tan ilk kez ürün satın alıyorsanız Skype Kullanım Şartları'nı okuyun ve anlaşmayı onayladığınızı belirten kutuyu işaretleyin. Sonra İleri'ye tıklayın.
  6. PayPal web sitesine yönlendirilirsiniz. PayPal'de oturum açın ve satın alma işlemini tamamlamaya yönelik yönergeleri izleyin. Daha önce PayPal kullanmadıysanız PayPal hesabı oluşturmanız gerekir. PayPal Hesabı oluştur seçeneğine tıklayın, bilgilerinizi girin ve Devam'a tıklayın.
PayPal kullanarak ödeme yaptığınızda ödeme bilgileriniz depolanır, bu sayede sonraki satın alma işlemlerinde çok daha kolay ödeme yapabilirsiniz.
 

ceren

Yasaklı Üye!
Katılım
24 Şub 2020
Mesajlar
1
Yaş
31
Aldığı Beğeni
0
Paypal tr ye kapalı hocam
 

Konuyu Görüntüleyenler: (Üye: 0, Misafir: 0)

Benzer konular


Üst