Skype Kişi Engelleme Nasıl Yapılır? | Türkiye'nin ilk ve Tek Sosyal Medya Forumu! MaxiForum.Net ✓
Türkiye'nin ilk ve Tek Sosyal Medya Forumu! MaxiForum.Net ✓

MaxiForum.Net Ailesi olarak forum anlayışına yeni bir soluk getirmekte kararlıyız! Öncelikte sizi aramızda görmek bizim için büyük mutluluk. Güvenilir bir şekilde ticaret yapıp, Rahatça bilgi alışverişinde bulunup, keyifli vakit geçireceğiniz dev bir platform olma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz. Forumun hiçbir alanında üyelik zorunlu değildir.Yinede dilerseniz bize katılabilirsiniz.

Skype Kişi Engelleme Nasıl Yapılır?

Maxi Forum Konu Bilgileri

Kategori Adı Skype
Konu Başlığı Skype Kişi Engelleme Nasıl Yapılır?
Konuyu başlatan Garfield
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
ALDIĞI BEĞENİ
Son Mesaj Yazan Garfield

Garfield

Miskin Kedi
Yönetici
Moderatör
Katılım
6 Ocak 2020
Mesajlar
1,572
Yaş
20
Konum
Arizona
Cinsiyet
Erkek
Aldığı Beğeni
8
Skype hayatımıza girdiğinden bu yana kullanımı her geçen gün artış kaydetti. Skype akıllı telefon ve tablet gibi platformlarda da kullanılmakta. Bilgisayarınız üzerinden de kullanabileceğiniz uygulama ile kullanıcı adı ve mail adresi gibi bilgilerle kişileri bulup sohbet edebilirsiniz.

Tüm bunların yanı sıra Skype’de kişileri engelleme durumu da bazen doğmakta. Bugün sizlere Skype’de kişi nasıl engellenir bunu anlatacağız.

Skype Kişi Engelleme İşlemi:

Bilgisayarınız üzerinden Skype kişi engellemek isterseniz eğer, o kişinin üzerine gelin ve sağ tıklayın. Açılan pencerede ” Bu kişi Engelle” seçeneğine tıklayın ve kişiyi engelleyin

iPhone ile kişi engelleme:

Engellenecek kişinin üzerine gelin ve dokunun. Pencere açılacak sağ alt kısımdan … işaretine dokunun. Ardından profile kısmına basın ve tekrar alt kısımdan … işaretine dokunun açılan ekranda Block – Engelle seçeneğine basın.

487

Skype engel nasıl kaldırılır?

Skype’da engel kaldırmak için kişinin profilinin yanında kırmızı engel işareti yer alıyor. Bu kişinin profiline sağ tık yapın ve “kişi engelini kaldır” seçeneğine tıklayın.

Diğer yöntem ise, Kişiler – Gelişmiş – Engellenen kişiler menüsünden görüp kaldırabilirsiniz.


 

Konuyu Görüntüleyenler: (Üye: 0, Misafir: 1)

Benzer konular


Reklam Alanı
Üst