Skype Kredi Kartından İzinsiz Para Çekimi | Türkiye'nin Sosyal Medya Forumu!

Türkiye'nin Sosyal Medya Forumu!

Platform; ınstagram, twitter, facebook, youtube başta olmak üzere ve diğer sosyal ağlar hakkında bir takım yardım ve destek konuları içerir. Hoşgeldiniz!
~ MaxiForum.Net ~

  • Gece modu teması kullanıma açıldı!
  • SMS ve TC Kimlik no ile profil doğrulama kullanıma açıldı!

Skype Kredi Kartından İzinsiz Para Çekimi

ferhatkortak

Editör
Üyelik Tarihi
13 Mar 2021
Mesajlar
1
Aldığı beğeni
2
Puanları
0
Yaş
23
Konum
Alaska
Cinsiyet
Erkek
Skype satın alma işlemi yaptınız mı?
Satın alma geçmişinizi kontrol etmek için, hesabınızda oturum açın ve banka ekstrenizdeki tahsilatla verdiğiniz son siparişleri karşılaştırın. KDV eklendiğinde fiyatın farklılık gösterebileceğini unutmayın.

Not: Sonra iPhone veya iPad kullanıyorsanız ve satın alma geçmişi seçeneği yoksa, aygıtınızda geçmişini ve tanımlama bilgilerini temizlemek için gereken ve oturum açmayı yeniden.
Sipariş durumunudenetleyin. Sipariş durumu TESLİM EDİLDİ şeklindeyse bu, siparişin hesabınıza eklendiği ve Skype'ın tutarı kartınızdan tahsil ettiği anlamına gelmektedir.
Bu tahsilat hakkında bilgi sahibi değilseniz, müşteri hizmetlerine başvurun ve geri ödeme talep edin. Skype ürünleri için Skype Kullanım Şartları'nın geri ödeme politikası bölümü uyarınca geri ödeme yaparız. Geri ödeme talep etme hakkında daha fazla bilgi edinin.

Daha önce Skype Kontörü satın aldınız mı?

Daha önce Skype Kontörü satın aldıysanız hesabınız için Otomatik yeniden yükleme ayarlanmış olabilir. Otomatik yeniden yükleme, bakiyeniz belirli bir miktarın altına düştüğünde, kontörünüz bitmesin diye otomatik olarak kontör yükler.

Skype Kontörü bakiyenizin artık doldurulmasını istemiyorsanız Otomatik yeniden yüklemeyi iptal edebilirsiniz.

Aboneliğiniz var mı?

Abonelik için kaydolduysanız, aboneliğiniz başlangıç döneminin sonunda otomatik olarak yenilenir ve oturum açmak için kullandığınız ödeme yöntemiyle düzenli ödeme yapılır. Düzenli ödemeleri durdurmak için aboneliğinizi iptal etmeniz gerekir.

Kart sağlayıcınız Hesap Güncelleştirici programına katılıyor mu?

Skype, Visa Account Updater® ve MasterCard Automatic Billing Updater® programlarına kayıtlıdır. Bu programlar kredi kartınız kaybolursa veya kartınızın son kullanma tarihi geçerse, aboneliklerinizin otomatik yenilenmesinin kesintiye uğramasını önler. Kredi kartınızın son kullanma tarihi geçerse Skype, mali kuruluşunuzdan yeni kart bilgilerinizi alabilir.

Daha fazla bilgi veya abonelikten çıkmak için, kart sağlayıcınıza başvurun.

Çekilen Ücret Kredi Kartı Onayı mı?
Ücretsiz deneme için kaydolduğunuzda, banka ekstrenizde 1€, 1£, 1$ veya eşdeğer bir tutarda bekleyen bir işlem görebilirsiniz. Endişe etmeyin, bu ücreti ödemeniz gerekmeyecektir. Bu ücreti banka ekstresinde beklemede olan işlem olarak göreceksiniz ve ödeme yönteminiz doğrulandığında tahsilat iptal edilecektir.


Bunlardan hiçbiri değil mi?
Kartınız, Skype Kontörü satın almak için dolandırıcılık amacıyla kullanılmış olabilir. Yalnızca gerçek hareketlerin işleme konmasını sağlamak için her önlemi alıyoruz; ancak suçlular kişilerin kredi kartı/banka kartı bilgilerine erişim sağlamak için bir dizi teknik geliştirmiştir.

Kartınızın dolandırıcılık amacıyla kullanılmış olduğundan şüpheleniyorsanız, aşağıdaki bilgilerle müşteri hizmetlerine başvurun:
  • Satın alma işleminde kullanılan kredi kartının ilk altı ve son dört rakamı. Kredi kartı numarasının tamamını göndermeyin.
  • Kart üzerinde görünen şekliyle kart sahibinin adı.
  • Kartın verildiği ülke.
  • Kredi kartı ekstrenizde görünen hileli tahsilatların tam tarihleri (veya sipariş numaraları).
Sistemimizde kredi kartınızla/banka kartınızla verilen dolandırıcılık amaçlı siparişleri bulmaya, engellemeye ve uygun olan durumlarda geri ödeme yapmaya çalışacağız.

Onaysız işlemlerle ilgili olarak kartınızın başka dolandırıcılık işlemlerinde kullanılmasını önlemek için kartı veren kuruluşa hemen başvurmanızı öneririz.
 

Bu konuyu görüntüleyenler

Benzer konular

Son Konular

Tema düzenleyici