Sonny Xperia L4 Bağlantı Paylaşım Sorunu Nasıl Çözülür ? | Türkiye'nin Sosyal Medya Forumu!

Türkiye'nin Sosyal Medya Forumu!

Platform; ınstagram, twitter, facebook, youtube başta olmak üzere ve diğer sosyal ağlar hakkında bir takım yardım ve destek konuları içerir. Hoşgeldiniz!
~ MaxiForum.Net ~

  • Gece modu teması kullanıma açıldı!
  • SMS ve TC Kimlik no ile profil doğrulama kullanıma açıldı!

Sonny Xperia L4 Bağlantı Paylaşım Sorunu Nasıl Çözülür ?

ferhatkortak

Moderatör
Üyelik Tarihi
13 Mar 2021
Mesajlar
0
Aldığı beğeni
2
Puanları
0
Yaş
23
Konum
Alaska
Cinsiyet
Erkek

SONY XPERİA L4'ÜNÜZÜN PAYLAŞILAN BAĞLANTISINA BAĞLANILAMIYOR​

Sony Xperia L4'ünüzü modem moduna aldıysanız ve bağlanamıyorsanız, işte bazı tuşlar. Sony Xperia L1 paylaşım ağına bağlanamamanız durumunda yapılacak ilk şey, 4 cihazı yeniden başlatmaktır. Bu hala işe yaramazsa, Bağlantı Paylaşımı'nı yeniden başlatmayı deneyin. Ayrıca paylaşım ağınızın parolasını sıfırlamanızı ve cihazınızı yeniden bağlamayı denemenizi öneririz.

İNTERNET PAYLAŞIMIMIN WİFİ AĞINI GÖREMİYORUM​

Zaman zaman Sony Xperia L4'ün bağlantı paylaşım ağını göremiyoruz. Bu zorluğun çözümünün, paylaşım için kullandığınız bant türünde olması oldukça olasıdır. Gerçekten de, bağlantı paylaşımı 5Ghz bant kullanıyorsa, yalnızca gelişmiş ağ kartına sahip cihazlar bunu görebilir. Bu sorunu çözmek için, erişim noktanızın yapılandırma parametrelerinde 2, 4Ghz bandına geçmeniz yeterlidir.

SONY XPERİA L4 PAYLAŞIM AĞINDA WIFI'A İYİ BAĞLI OLMAMA RAĞMEN İNTERNET YOK​

Sony Xperia L4 paylaşım ağına düzgün bir şekilde bağlıysanız ancak internetiniz yoksa bunun 2 olası nedeni vardır. Birincisi, Sony Xperia L1'ünüzün iyi bir alım almaması ve bu nedenle interneti olmamasıdır. Sonuç olarak, bağlantı paylaşımı artık internete sahip olmayacak. İkinci neden, Sony Xperia L4'te yanlış yapılandırılmış bir dijital kameradan kaynaklanabilir. Bu nedenle APN yapılandırmanızı kontrol etmenizi öneririz. İkincisi, üçüncü bir olasılık var. Nitekim ağ paylaşımınıza veri tüketim limiti koymuş olmanız durumunda, limit aşıldığında Sony Xperia L4'ün paylaşımda interneti kesmesi muhtemeldir.

BAĞLANTI PAYLAŞIMIM KENDİ KENDİNE DEVRE DIŞI BIRAKILDI​

Sony Xperia L4'ünüzün bağlantı paylaşımının kendi kendine devre dışı kaldığını gözlemlerseniz, nedenini öğrenebiliriz. Gerçekten de, paylaşım ağına hiçbir cihaz bağlanmadığında, akıllı telefon paylaşımı otomatik olarak devre dışı bırakacaktır. Bu işlev, Sony Xperia L4'ünüzün pilden tasarruf etmesini sağlar.


SONY XPERİA L4'TE BAĞLANTI PAYLAŞIMI SORUNLARI OLMASI DURUMUNDA NE YAPILMALI?​

Çözümünüzü önceki paragraflarda bulamadıysanız, size yardımcı olabilecek birkaç ipucunu burada bulabilirsiniz.

SONY XPERİA L4'ÜNÜZÜ YENİDEN BAŞLATIN​

Çoğu problemde yapılacak ilk şey budur. Gerçekten de, Sony Xperia L1'ü yeniden başlatmak genellikle sorunu çözer.

BAŞKA BİR CİHAZLA BAĞLANMAYI DENEYİN​

Bir cihaz Sony Xperia L4'ünüzün ağ paylaşımına bağlanamıyorsa, başka bir cihazla bağlanmayı denemeniz önerilir. Bu çözüm, sorunun Sony Xperia L4'ten mi yoksa bağlanmaya çalışan cihazdan mı kaynaklandığını belirlemeyi mümkün kılar. Diğer cihazlar bağlanamıyorsa sorun Sony Xperia L4'tedir.

BAŞKA BİR BAĞLANTI PAYLAŞMA YÖNTEMİNİ DENEYİN​

Sorunun Sony Xperia L4'ün WIFI'si ile ilgili olup olmadığını anlamak için USB veya bluetooth ile bağlantı paylaşımını denemek ilginç olabilir. Bu 2 paylaşım modundan biri ile çalışıyorsa WIFI paylaşım ağı ile ilgili bir yapılandırma sorununuz var demektir.
 

Bu konuyu görüntüleyenler

Benzer konular

Son Konular

Tema düzenleyici