Sonny Xperia L4 Ekran Görüntüsü Nasıl Alınır ? | Türkiye'nin Sosyal Medya Forumu!

Türkiye'nin Sosyal Medya Forumu!

Platform; ınstagram, twitter, facebook, youtube başta olmak üzere ve diğer sosyal ağlar hakkında bir takım yardım ve destek konuları içerir. Hoşgeldiniz!
~ MaxiForum.Net ~

  • Gece modu teması kullanıma açıldı!
  • SMS ve TC Kimlik no ile profil doğrulama kullanıma açıldı!

Sonny Xperia L4 Ekran Görüntüsü Nasıl Alınır ?

ferhatkortak

Moderatör
Üyelik Tarihi
13 Mar 2021
Mesajlar
0
Aldığı beğeni
2
Puanları
0
Yaş
23
Konum
Alaska
Cinsiyet
Erkek

SONY XPERİA L4'ÜNÜZÜN EKRANINI KAYDETME PROSEDÜRÜ​

Sony Xperia L4'ünüzün ekranında olup bitenleri kaydetmek isterseniz, bunu yapmanın on bin yolu olmadığını bilmelisiniz. Gerçekte, üreticilerin büyük çoğunluğu bunun yerel olarak yapılmasına izin vermez. Bu kesinlikle Sony Xperia L4'ünüzdeki durumdur. Bu nedenle, videonuzun ekran görüntüsünü almak için bir uygulamaya ihtiyacınız olacak. Bu hizmeti sunan bir sürü ev sahibi var. Bu yüzden aşağıda size en iyisini sunmayı seçtik.


VİDEO EKRAN GÖRÜNTÜSÜ ALMAK İÇİN EN İYİ UYGULAMA​


V KAYDEDİCİ UYGULAMASI: BASİT VE ÜCRETSİZ​

Öğleden sonra XNUMX'ye kadar bakmak istemiyorsanız, uygulamayı kullanmanızı öneririz. V Kaydedici , süper eksiksiz ve kullanımı son derece kolay. Aslında, bu uygulama Sony Xperia L4'ünüzle video çekmek için bir dizi seçenek sunar. İlginç seçenekler arasında, kaydın video çözünürlüğünü seçme olasılığı var. 240p'den 1080p'ye çıkarak ekranınızı süper yüksek çözünürlükte yakalamanıza olanak tanır. Sony Xperia L4'ün ekranını kaydetmeye başlamanızı sağlayan butonlar, ekranınızın yan tarafında yüzüyor ve bu da işinizi kolaylaştırıyor. Bir diğer önemli ipucu da Sony Xperia L4'ünüzün sesini ekranla aynı anda kaydedebilme olasılığıdır. Örneğin, öğreticiler üretmesi durumunda çok pratik bir işlevdir. İkinci olarak, bu uygulamayı çekici kılan şey, aynı zamanda video çekiminizi yaptıktan sonra değiştirebilmenizdir. Aslında, yakaladığınız görüntüyü kırparak, kırparak veya neden olmasın üzerine emoji veya müzik gibi içerik ekleyerek düzenleyebilirsiniz. Sony Xperia L4 cihazınızda yakalanan videoyu düzenlemeyi bitirdiğinizde, onu Youtube'da veya sosyal ağlarda paylaşma seçeneğiniz vardır. V Kaydedici, çoğu özelliğe sahip uygulama olmayabilir, ancak Playstore'da kullanımı kolaydır ve kolayca bulunur. Ekranınızı çekmeye başlamak için indirip yüklemeniz yeterli!SONY XPERİA L4'ÜN EKRANINI KAYDEDERKEN ÇEKTİĞİNİZ VİDEOYU NEREDE BULABİLİRSİNİZ?​

Sony Xperia L4'ün ekranını kaydetmek her şey yolunda ve güzel, ancak daha sonra kullanmak veya paylaşmak için videoyu bulabilmeniz gerekiyor. Kayıt dosyanıza erişmek istiyorsanız, onu varsayılan olarak şu konumda bulacaksınız: / depolama / öykünme / 0 / 1VRecorder /. Dilerseniz uygulamanın tercihlerine giderek varsayılan konumu değiştirebileceksiniz.

Sony Xperia L4'ün ekranını klasik bir şekilde (fotoğrafta) çekmek istiyorsanız, sizi yazımıza bir göz atmaya davet ediyoruz: Sony Xperia L4'te ekran görüntüsü.
 

Bu konuyu görüntüleyenler

Benzer konular

Son Konular

Tema düzenleyici