Sonny Xperia L4 Nasıl Formatlanır ? | Türkiye'nin Sosyal Medya Forumu!

Türkiye'nin Sosyal Medya Forumu!

Platform; ınstagram, twitter, facebook, youtube başta olmak üzere ve diğer sosyal ağlar hakkında bir takım yardım ve destek konuları içerir. Hoşgeldiniz!
~ MaxiForum.Net ~

 • Gece modu teması kullanıma açıldı!
 • SMS ve TC Kimlik no ile profil doğrulama kullanıma açıldı!

Sonny Xperia L4 Nasıl Formatlanır ?

ferhatkortak

Editör
Üyelik Tarihi
13 Mar 2021
Mesajlar
1
Aldığı beğeni
2
Puanları
0
Yaş
23
Konum
Alaska
Cinsiyet
Erkek

SONY XPERİA L4'ÜNÜZÜ NE ZAMAN VE NEDEN FORMATLAMALISINIZ?​

Bu radikal eylemin alaka düzeyini belirterek yazımıza bir anda başlıyoruz. Aslında, Sony Xperia L4'ünüzü biçimlendirmek yaygın değildir. Bu manipülasyonun telefonunuzu yeni almış gibi sıfırlayacağını bilmelisiniz. Telefonunuzu biçimlendirmek, üzerindeki tüm verileri silmek ve fabrika ayarlarını geri yükle. Bunu yapmanın yararlı olabileceği farklı durumları aşağıda bulabilirsiniz:

 • Bir sistem güncellemesinden sonra Sony Xperia L4'ünüzü biçimlendirin : Bazı güncellemeler Android telefonunuz için optimize edilmemiş olabilir veya hatalar içerebilir. Bir güncellemeden sonra bunu yaşarsanız, biçimlendirmek normal kullanımı kurtarmanıza izin verecektir.
 • Yavaşlamalar nedeniyle Sony Xperia L4'ünüzü biçimlendirin veya ona yeni bir yaşam süresi kazandırın: Akıllı telefonunuzun özellikle yavaş olduğu izlenimine sahipseniz ve bu arızanın nedenini bulamıyorsanız, biçimlendirme ilginç bir teknik olabilir.
 • Bir hata veya yanlış kullanım nedeniyle Sony Xperia L4'ünüzü biçimlendirin: Akıllı telefonlarımız birçok işlem yapabilir, ancak belirli bozuk dosyaları açmak veya belirli uygulamaları yüklemek, çalışmasını önemli ölçüde bozabilir, bu özel durumda biçimlendirme, sağlıklı bir şekilde yeniden başlamanıza olanak tanır.

SONY XPERİA L4'ÜNÜZÜ NASIL BİÇİMLENDİRİRSİNİZ?​

Şimdi bu eylemi uygulamaya koymaya devam ediyoruz ve Sony Xperia L4'ünüzü biçimlendirmek için iki alternatifi açıklayacağız. Birincisi, telefonunuzun özelliklerinin çoğunu hala kullanabiliyorsanız ve ikincisi, hatalar çok büyükse veya dokunmatik ekranınız yanıt vermiyorsa yapılabilir. Her durumda, size tavsiye ederiz verilerinizin yedeğini almak için Herhangi bir biçimlendirmeden önce veya en azından tüm fotoğraflarınızı / önemli verilerinizi USB ile aktarmak için, çünkü biçimlendirme hepsini silecektir.


TELEFON AYARLARINI KULLANARAK SONY XPERİA L4'Ü BİÇİMLENDİRİN​

Sony Xperia L4'ünüzü telefon ayarlarını kullanarak biçimlendirmek kolaydır, aşağıdaki adımları izleyin. Bu işlemden önce yapılması tavsiye edilir. telefona bağlı Android hesaplarını senkronize etme , bu manipülasyon "Ayarlar"da, ardından "Hesaplar"da ve son olarak "Hesabı sil"de gerçekleştirilir, bu, verilerinizin büyük bir kaybını önlemenizi sağlar.

 • Sony Xperia L4'ünüzün “Ayarlar”ına gidin
 • Android sürümüne bağlı olarak "Global Management" veya "Yedekle ve sıfırla"ya gidin
 • Ardından "Telefonu Sıfırla"
 • “Onayla”, Sony Xperia L4 cihazınız bazen manipülasyonu onaylamak için sizden PIN kodunu ister
Yine de dikkatli olun, daha önce de söylediğimiz gibi, indirdiğiniz tüm uygulamalar, müzikler, fotoğraflar ve diğer verileriniz, yazılım güncellemelerinin yanı sıra silinecektir. Ayrıca daha fazlasına sahip olmayı düşünün Bu manipülasyonu başlatmak için %80 pil enerji yoğun ve uzun.

SONY XPERİA L4'Ü KURTARMA MENÜSÜ ARACILIĞIYLA BİÇİMLENDİRİN​

Bu çözüm de denir Hard Reset Sony Xperia L4'ünüzün işletim sisteminin hafif bir versiyonu olan ve bilgisayarınızın güvenli moduna az çok eşdeğer olan telefonun BIOS'u tarafından gerçekleştirilecektir. Sony Xperia L4'ünüzü kurtarma menüsü aracılığıyla biçimlendirmek için aşağıdaki talimatları izleyin:

 • Telefonunuzu kapatın
 • Prosedürü başlatmak için "Ana Sayfa" düğmesine, "Sesi aç" ve "Güç" düğmesine aynı anda basın. Bazı sürümlerde farklı kombinasyonlar ("Ana Sayfa", "Sesi kısma" ve "Güç"; veya "Sesi artırma", "Sesi kısma" ve "Güç") kullanmanız gerekecektir. ")
 • Kurtarma modunda gezinmek için "Sesi aç" ve "Sesi azalt" düğmelerini kullanarak hareket edin ve seçimlerinizi onaylamak için "Güç" düğmesini kullanın.
 • "Verileri Sil" / "Fabrika Ayarlarına Sıfırla" seçeneğini seçin
 • Prosedür Sony Xperia L4'ünüzü başlatacak ve sıfırlayacaktır.
 

Bu konuyu görüntüleyenler

Benzer konular

Son Konular

Tema düzenleyici