Sonny Xperia L4 Pil Nasıl Paylaşılır ? | Türkiye'nin Sosyal Medya Forumu!

Türkiye'nin Sosyal Medya Forumu!

Platform; ınstagram, twitter, facebook, youtube başta olmak üzere ve diğer sosyal ağlar hakkında bir takım yardım ve destek konuları içerir. Hoşgeldiniz!
~ MaxiForum.Net ~

  • Gece modu teması kullanıma açıldı!
  • SMS ve TC Kimlik no ile profil doğrulama kullanıma açıldı!

Sonny Xperia L4 Pil Nasıl Paylaşılır ?

ferhatkortak

Moderatör
Üyelik Tarihi
13 Mar 2021
Mesajlar
0
Aldığı beğeni
2
Puanları
0
Yaş
23
Konum
Alaska
Cinsiyet
Erkek

SONY XPERİA L4 PİLİ KABLOYLA NASIL PAYLAŞILIR​

Sony Xperia L4'ünüzle başka bir telefonu şarj etmek istiyorsanız, bir kablo kullanabilirsiniz. Bunun çalışması için 2 erkek uçlu bir kabloya ihtiyacınız olacak. 2 telefonu daha önce birbirine bağladıysanız, bildirim çubuğunu aşağı kaydırmanız gerekir. Bir Cihaz veya Farklı Bağlandı sekmesinin göründüğünü görmelisiniz. Daha sonra bu nesneye tıklamanız ve ikinci olarak Güç kaynağı seçeneğini seçmeniz gerekecektir (diğer bağlı cihazı şarj edin). Burada, Sony Xperia L4 cihazınız diğer telefonu şarj etmeye başlayacaktır. Çalışıp çalışmadığını görmek için diğer telefona bakmanız yeterlidir.


SONY XPERİA L4'ÜN PİLİ KABLOSUZ OLARAK NASIL PAYLAŞILIR​

Yeni telefonlar bazen başka bir kablosuz cihazın şarj edilmesine izin verebilir. Böylece Sony Xperia L4'ün pilini kablosuz olarak paylaşmak mümkün oluyor. Bunu nasıl yapacağınızı öğrenmek için aşağıdaki paragrafları okuyun.


KABLOSUZ PİL PAYLAŞIMI İÇİN ÖN KOŞULLAR​

Sony Xperia L4'ünüzü başka bir cihaz için şarj istasyonu yapmak istiyorsak, öncelikle belirli koşullara uymanız gerekir. Gerçekten de, bunun çalışması için 2 cihazın Qi kablosuz şarj protokolü ile donatılmış olması gerekir. Bunun çalışması için Sony Xperia L4 ve şarj edilecek cihazın da açık olması gerekir. Paylaşmak için yeterli piliniz olup olmadığını öğrenmek için Sony Xperia L4'te pil yüzdesi nasıl görüntülenir?

SONY XPERİA L4'ÜNÜZLE PAYLAŞMA ADIMLARI​

Sony Xperia L4 cihazınızda kablosuz pil paylaşımını etkinleştirmek istiyorsanız, bu çok kolaydır. Bunu yapmak için yapmanız gereken tek şey:

  • Sony Xperia L4 ayarlar menüsüne gidin
  • Ardından Pil sekmesine gidin
  • Kablosuz ters şarj seçeneğini kontrol edin
  • Şarj edilecek cihazı Sony Xperia L4'ün arkasına yerleştirin
  • Cihazın iyi şarj olduğunu kontrol edin
  • Cihazın şarj olmaması durumunda konumu biraz değiştirmeyi deneyin.
 

Bu konuyu görüntüleyenler

Benzer konular

Son Konular

Tema düzenleyici