Sonny Xperia L4 Silinen Fotoğraflar Nasıl Kurtarılır ? | Türkiye'nin Sosyal Medya Forumu!

Türkiye'nin Sosyal Medya Forumu!

Platform; ınstagram, twitter, facebook, youtube başta olmak üzere ve diğer sosyal ağlar hakkında bir takım yardım ve destek konuları içerir. Hoşgeldiniz!
~ MaxiForum.Net ~

  • Gece modu teması kullanıma açıldı!
  • SMS ve TC Kimlik no ile profil doğrulama kullanıma açıldı!

Sonny Xperia L4 Silinen Fotoğraflar Nasıl Kurtarılır ?

ferhatkortak

Moderatör
Üyelik Tarihi
13 Mar 2021
Mesajlar
0
Aldığı beğeni
2
Puanları
0
Yaş
23
Konum
Alaska
Cinsiyet
Erkek

FONEPAW YAZILIMI İLE SONY XPERİA L4 CİHAZINIZDAN SİLİNEN FOTOĞRAFLARI KURTARIN​

Sony Xperia L4 cihazınızdan silinen fotoğrafları kurtarabilmek için Fonepaw yazılımını kullanabilirsiniz. Bu yazılımı sizin için seçtik çünkü çok basit ve verimli.

1. adım şunlardan oluşur: Fonepaw Yazılımını indirin ve BİLGİSAYARINIZA kurun .


Yazılımı yükledikten sonra, açmanız ve ardından Sony Xperia L4'ünüzü bilgisayara bağlayın . Ardından, kurtarmak istediğiniz dosya türünü seçebileceksiniz. Yani yapmalısın fotoğraf kutusunu kontrol et , ardından İleri'ye tıklayın. Program daha sonra başlayacak Sony Xperia L4'ünüzü tarayın kayıp fotoğrafları arıyorum. Tarama tamamlandığında, kurtarılabilecek fotoğrafların listesini göreceksiniz. Tüm yapman gereken kurtarılacak fotoğrafları seçin ve Kurtar'a tıklayın .


PHONERESCUE YAZILIMI İLE SONY XPERİA L4'TEN SİLİNEN FOTOĞRAFLARI KURTARIN​

Sony Xperia L4 cihazınızdaki fotoğrafları kurtarmak için PhoneRescue . Gerçekten de, bu yazılım yukarıda sunulana benzer şekilde çalışır.

PhoneRescue ile silinen fotoğrafları kurtarmak için, indirip bilgisayarınıza kurun .


Tamam olduğunda, yazılımı açabilirsiniz.

PhoneRescue'nun daha iyi çalışması için Sony Xperia L4'ünüzü Uçak Modunda . Ayrıca herhangi bir sistem temizleme uygulamasının kullanılmaması tavsiye edilir. o zaman yapmalısın Sony Xperia L4'ü USB kablosuyla BİLGİSAYARINIZA bağlayın . sonra düşün Kilidini aç Sony Xperia L4. Şimdi yazılımdaki prosedürü başlatmalısınız.

O zaman gerekli olacak taranacak dosya türleri listesinden fotoğrafları seçin . Tamam olduğunda, program analizine başlayacak ve kurtarılabilir fotoğraf sohbetlerinin listesini görüntüleyecektir. O zaman sadece yapmalısın almak için konuşmayı kontrol et .

SMS veya videolar gibi diğer dosya türlerini sildiyseniz, bunları PhoneRescue ile de kurtarabilirsiniz. Bunu yapmak için makalelerimize başvurmaktan çekinmeyin:PC OLMADAN SONY XPERİA L4'TEN SİLİNEN FOTOĞRAFLARI KURTARMAK MÜMKÜN MÜDÜR?​

PC'niz yoksa, Sony Xperia L4'ten silinen fotoğrafları PC kullanmadan kurtarmanın mümkün olup olmadığını merak ediyorsunuzdur. Bunu yapmak gerçekten mümkün, ancak biraz öngörü gerektiriyor. Bunu yapmak için etkili bir şekilde, Sony Xperia L4'ünüzün yedeğini almanız gerekiyor . Fotoğraflarınızı kaybetmeden önce telefonunuzun yedeğini almış olmanız gerekir. Bu özel durumda, sadece ihtiyacınız var yedeğini geri yükle . Öte yandan, bunu hiç yapmadıysanız, Android veri kurtarma yazılımını kullanmak zorunda kalacaksınız.
 

Bu konuyu görüntüleyenler

Benzer konular

Son Konular

Tema düzenleyici