Sonny Xperia L4 Silinen SMS Nasıl Kurtarılır ? | Türkiye'nin Sosyal Medya Forumu!

Türkiye'nin Sosyal Medya Forumu!

Platform; ınstagram, twitter, facebook, youtube başta olmak üzere ve diğer sosyal ağlar hakkında bir takım yardım ve destek konuları içerir. Hoşgeldiniz!
~ MaxiForum.Net ~

  • Gece modu teması kullanıma açıldı!
  • SMS ve TC Kimlik no ile profil doğrulama kullanıma açıldı!

Sonny Xperia L4 Silinen SMS Nasıl Kurtarılır ?

ferhatkortak

Moderatör
Üyelik Tarihi
13 Mar 2021
Mesajlar
0
Aldığı beğeni
2
Puanları
0
Yaş
23
Konum
Alaska
Cinsiyet
Erkek

FONEPAW YAZILIMI İLE SONY XPERİA L4 CİHAZINIZDAN SİLİNEN SMS'LERİ KURTARIN​

Sony Xperia L4 cihazınızdan silinen SMS'leri kurtarabilmek için Fonepaw yazılımını kullanabilirsiniz. Bu yazılımı sizin için seçtik çünkü kullanımı çok kolay ve süper verimli.

1. adım böylece oluşur Fonepaw Yazılımını indirin ve BİLGİSAYARINIZA kurun .


Yazılımı yüklediğinizde, açmanız ve ardından Sony Xperia L4'ünüzü bilgisayara bağlayın . Ardından, kurtarmak istediğiniz dosya türünü seçebileceksiniz. Yani zorunda kalacağız SMS kutusunu işaretleyin , ardından İleri'ye tıklayın. Program daha sonra başlayacak Sony Xperia L4'ünüzü tarayın kayıp SMS aranıyor. Tarama tamamlandığında, kurtarmanın mümkün olduğu SMS listesini göreceksiniz. Sadece ihtiyacın var kurtarılacak SMS'i seçin ve Kurtar'a tıklayın .


PHONERESCUE YAZILIMIYLA SONY XPERİA L4'TEN SİLİNEN SMS'LERİ BULUN​

Sony Xperia L4 cihazınızda SMS veya MMS almak için PhoneRescue . Gerçekten de, bu yazılım yukarıda sunulana benzer şekilde çalışır.

PhoneRescue ile silinen mesajları kurtarmak için, indirip bilgisayarınıza kurun .


Tamamlandığında, yazılımı açabilirsiniz.

PhoneRescue'nun daha iyi çalışması için Sony Xperia L4'ünüzü Uçak Modunda . Ayrıca herhangi bir sistem temizleme uygulaması kullanmamanız tavsiye edilir. ikinci olacak Sony Xperia L4'ü USB kablosuyla BİLGİSAYARINIZA bağlayın . sonra düşün Kilidini aç Sony Xperia L4. Artık prosedürü yazılımda başlatabileceksiniz.

O zaman gerekli olacak taranacak dosya türleri listesinden SMS'i seçin . Tamamlandığında, program analizini başlatacak ve kurtarılabilir SMS sohbetlerinin listesini görüntüleyecektir. O zaman sadece yapmalısın almak için konuşmayı kontrol et .

Fotoğraflar veya videolar gibi başka tür dosyaları sildiyseniz, bunları PhoneRescue ile de kurtarabileceğinizi bilin. Bunu yapmak için makalelerimize göz atabilirsiniz:SONY XPERİA L4'TEN SİLİNEN SMS'LERİ BİLGİSAYAR OLMADAN KURTARMAK MÜMKÜN MÜDÜR?​

PC'niz yoksa, muhtemelen Sony Xperia L4 cihazınızdan silinen metin mesajlarını PC kullanmadan kurtarmanın mümkün olup olmadığını merak ediyorsunuzdur. Bunu yapmak gerçekten mümkün, ancak biraz öngörü gerektiriyor. Gerçekten, oraya gitmek için, Sony Xperia L4'ünüzün yedeğini almanız çok önemlidir. . Bu nedenle, SMS'inizi kaybetmeden önce cihazınızın yedeğini almış olmanız gerekir. Bu durumda, sadece ihtiyacınız yedeğini geri yükle . Ancak, bunu yapmadıysanız, Android veri kurtarma yazılımını kullanmak zorunda kalacaksınız.
 

Bu konuyu görüntüleyenler

Benzer konular

Son Konular

Tema düzenleyici