Sonny Xperia L4 Silinen Videolar Nasıl Kurtarılır ? | Türkiye'nin Sosyal Medya Forumu!

Türkiye'nin Sosyal Medya Forumu!

Platform; ınstagram, twitter, facebook, youtube başta olmak üzere ve diğer sosyal ağlar hakkında bir takım yardım ve destek konuları içerir. Hoşgeldiniz!
~ MaxiForum.Net ~

  • Gece modu teması kullanıma açıldı!
  • SMS ve TC Kimlik no ile profil doğrulama kullanıma açıldı!

Sonny Xperia L4 Silinen Videolar Nasıl Kurtarılır ?

ferhatkortak

Moderatör
Üyelik Tarihi
13 Mar 2021
Mesajlar
0
Aldığı beğeni
2
Puanları
0
Yaş
23
Konum
Alaska
Cinsiyet
Erkek

FONEPAW YAZILIMI İLE SONY XPERİA L4 CİHAZINIZDAN SİLİNEN VİDEOLARI KURTARIN​

Sony Xperia L4 cihazınızdan silinen videoları kurtarmak istiyorsanız, Fonepaw yazılımını kullanabileceksiniz. Bu yazılımı sizin için seçtik çünkü çok basit ve süper verimli.

1. adım şunlardan oluşur: Fonepaw Yazılımını indirin ve bilgisayarınıza kurun .


Yazılımı yüklediğinizde, açmanız ve ardından Sony Xperia L4'ünüzü bilgisayara bağlayın . Ardından, kurtarmak istediğiniz dosya türünü seçebileceksiniz. Böylece yapabilirsiniz videolar kutusunu kontrol et , ardından İleri'ye tıklayın. Program daha sonra başlayacak Sony Xperia L4'ünüzü tarayın kayıp videoları arıyorum. Tarama bittiğinde, kurtarılabilecek videoların listesini göreceksiniz. Sadece ihtiyacın var kurtarılacak videoları seçin ve Kurtar'a tıklayın .


PHONERESCUE YAZILIMIYLA SONY XPERİA L4'TEN SİLİNEN VİDEOLARI KURTARIN​

Sony Xperia L4'ünüzdeki videoları kurtarmak için kullanabiliriz PhoneRescue . Gerçekten de, bu yazılım yukarıda sunulana benzer şekilde çalışır.

PhoneRescue ile silinen videoları kurtarmak için, indirip bilgisayarınıza kurun .


Tamamlandığında, yazılımı açabilirsiniz.

PhoneRescue'nun daha iyi çalışması için Sony Xperia L4'ünüzü Uçak Modunda . Ayrıca herhangi bir sistem temizleme uygulaması kullanmamanız önerilir. ikinci olarak yapabilirsin USB kablosunu kullanarak Sony Xperia L4'ü PC'nize bağlayın . sonra düşün Kilidini aç Sony Xperia L4. Artık yazılımda prosedürü başlatmak mümkündür.

o zaman yapmalısın taranacak dosya türleri listesindeki videoları kontrol edin . Tamamlandığında, program analizini başlatacak ve kurtarılabilir video tartışmalarının listesini görüntüleyecektir. O zaman sadece yapmalısın almak için konuşmayı kontrol et .

SMS veya video gibi diğer dosya türlerini sildiyseniz, bunları PhoneRescue ile de kurtarabileceğinizi bilmelisiniz. Bunu yapmak için makalelerimize başvurmaktan çekinmeyin:PC OLMADAN SONY XPERİA L4'TEN SİLİNEN VİDEOLARI KURTARMAK MÜMKÜN MÜDÜR?​

PC'niz yoksa, Sony Xperia L4'ten silinen videoları PC kullanmadan kurtarmanın mümkün olup olmadığını merak ediyor olabilirsiniz. Bunu yapmak gerçekten mümkün, ancak biraz öngörü gerektiriyor. Gerçekten, oraya gitmek için, Sony Xperia L4'ünüzün yedeğini almanız önemlidir . Videolarınızı kaybetmeden önce telefonunuzun yedeğini almış olmanız gerekir. Bu durumda yapmanız gereken sadece yedeğini geri yükle . Öte yandan, bunu yapmadığınız takdirde Android veri kurtarma yazılımı kullanmak zorunda kalacaksınız.
 

Bu konuyu görüntüleyenler

Benzer konular

Son Konular

Tema düzenleyici