Sosyal Ağlarda Kişi Gönderilerini Anasayfada Görmemek | Türkiye'nin Sosyal Medya Forumu!
Neler Yeni
  • Ticaret Puanı vermek istediğiniz kişinin profilini ziyaret ederek "Ticaret Puanı" sekmesine tıklayıp ticaretinizin olumlu/olumsuz yorumunu yaparak kullanıcıyı değerlendirebilirsiniz.
  • Duyuru: Forumda Bulunan Tüm Webmaster Konuları, WMexe.Net Forum Sitemize Taşınmıştır!
  • Duyuru: 2.Forum Sitemiz WMexe.Net Yayında! Ziyaret etmek istermisin?
  • Duyuru: Türkiye'nin ilk ve tek ''Sosyal Medya Destek ve Ticaret Forumu''MaxiForum.Net Hoşgeldiniz...

Sosyal Ağlarda Kişi Gönderilerini Anasayfada Görmemek

MaxiForum Konu Bilgileri

Konu Hakkında tarihinde Sosyal Topic kategorisinde Berkay tarafından oluşturulan Sosyal Ağlarda Kişi Gönderilerini Anasayfada Görmemek başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 106 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Sosyal Topic
Konu Başlığı Sosyal Ağlarda Kişi Gönderilerini Anasayfada Görmemek
Konuyu başlatan Berkay
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
ALDIĞI BEĞENİ
Son Mesaj Yazan Berkay

Berkay

Editör
Yönetici
Katılım
24 May 2020
Mesajlar
2
Yaş
20
Nereden
İstanbul
Cinsiyet
Erkek
Sosyal Ağ
İnstagram
Aldığı Beğeni
2
Sosyal medyada çoğu zaman arkadaşımız olan kişilerin paylaşımlarını görmek istemeyebiliyoruz. Bu yazımızda sizlere facebook, instagram, twitter gibi sosyal medya araçlarında ki arkadaş olduğumuz veya takip ettiğimiz kişilerin anasayfamıza çıkmasını nasıl engelleriz bundan bahsedeceğiz.

Facebook Kişi Gönderilerini Anasayfada Gizlemek

Dünyanın en büyük sosyal ağı Facebook'a devamlı olarak yeni özellikler geliyor. Bu özelliklerin kimisi kullanıcılar tarafından beğenilirken, kimisi ise maalesef beğenilmiyor. Şimdi size muhtemelen beğeneceğiniz yeni bir Facebook özelliğinden bahsedeceğiz.

Facebook üzerinde arkadaş olupta gönderilerini görmek istemediğimiz insanlar olabiliyor. Bu anlatımımızda sizlere facebook arkadaşlarınızı silmeden nasıl gönderilerini anasayfadan kaldırabileceğinizi anlatacağız.
1- ) İlk önce takipten çıkmak istediğimiz kişinin profiline giriyoruz ve kırmızı ile işaretli yere tıklıyoruz.2-) Daha sonra açılan menüden fotoğrafta kırmızı ile işaretli olan " Takibi Bırak " butonuna tıklıyoruz.

Twitter Kişi Gönderilerini Anasayfada Gizlemek

Twitter üzerinde arkadaş olupta gönderilerini görmek istemediğimiz insanlar olabiliyor. Bu anlatımımızda sizlere twitter arkadaşlarınızı silmeden nasıl gönderilerini anasayfadan kaldırabileceğinizi anlatacağız.1- ) İlk önce takipten çıkmak istediğimiz kişinin profiline giriyoruz ve sarı ile işaretli yere tıklıyoruz.2-) Daha sonra açılan menüden fotoğrafta mavi ile işaretli olan " Takibi Bırak " butonuna tıklıyoruz.

Instagram Kişi Gönderilerini Anasayfada Gizlemek

İnstagram üzerinde arkadaş olupta gönderilerini görmek istemediğimiz insanlar olabiliyor. Bu anlatımımızda sizlere instagram arkadaşlarınızı silmeden nasıl gönderilerini anasayfadan kaldırabileceğinizi anlatacağız.

1- ) İlk önce takipten çıkmak istediğimiz kişinin gönderisine giriyoruz ve kırmızı ile işaretli yere tıklıyoruz.2-) Daha sonra açılan menüden fotoğrafta kırmızı ile işaretli olan " Kısıtla " butonuna tıklıyoruz
3-) Gönderileri Sessize Al butonuna tıklarsanız tüm gönderileri sessize alacaktır. Kişinin hikayelerinide görmek istemiyorsanız Gönderileri ve Hikayeleri Gizle butonunu kullanabilirsiniz.
 
Son düzenleme:

Konuyu Görüntüleyenler: (Üye: 0, Misafir: 1)webmaster forumu
Üst