Tapuda elbirliği bozma işlemi | Türkiye'nin En Kaliteli Forum Platformu! | MaxiForum.Net
Neler Yeni

Duyuru; 📢

Forumda 'Tanıtım Yazısı' şeklinde ya da bariz belirgin kasıtlı bir kalıpta tanıtım amaçlı başka bir web sitesi'nin reklamı yapmak, 'Konu açmak' YASAKTIR! Bu şekilde açılan konular silinir ve ilgili üye ceza alır.

PM Kuralları; 💬

Forumunda yer alan bir konuya istineden kesinlikle Private Massage (özel mesaj) yolu ile destek talep etmeyiniz, zira bu tip alınan mesajlar kesinlikce cevapsız kalacaktır. İlgili konuya istinaden forumda destek konusu oluşturunuz.

İçerik hk; 📝

MaxiForum.Net'e katılım tamamen ücretsizdir, Sizde bilgi deneyim sahibi olduğunuz konu ve alanları forumda kolayca paylaşarak daha geniş kitlelere ulaşmasını sağlayabilir, oluşturduğunuz ticari konulardan kazanç elde edebilirsiniz.

Tapuda elbirliği bozma işlemi

MaxiForum Konu Bilgileri

Konu Hakkında tarihinde Tapu İşlemleri kategorisinde Garfield tarafından oluşturulan Tapuda elbirliği bozma işlemi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 83 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Tapu İşlemleri
Konu Başlığı Tapuda elbirliği bozma işlemi
Konuyu başlatan Garfield
Başlangıç tarihi
Cevaplar 0
Görüntüleme 83
ALDIĞI BEĞENİ 0
Son Mesaj Yazan Garfield

Garfield

Miskin Kedi!
Administrator
Katılım
1 Ocak 2020
Mesajlar
1,978
Yaş
34
Nereden
Kocaeli
Sosyal Ağ
Twitter
Aldığı Beğeni
125
KOCAELİ DERİNCE TAPU MÜDÜRLÜĞÜ'NE


Kocaeli Derince tapu sicil müdürlüğünde kaşıkçı ve çavuşlu mahallelerinde adıma kayıtlı olan taşınmazlardaki bulunan elbirliği'nin bozularak İştirak halinde mülkiyetin müşterek mülkiyete çevrilmesini arz ederim.


TC:
İSİM:
YUKARIDA SİZE İLETMIS OLDUGUM DILEKCE ORNEGINI KENDINIZE GORE DUZENLEYEREK BU DILEKCEYE ILGILI KISIYE TASINMAZ KIMDEN INTIKAL EDIYOR ISE O KISININ VERASET ÖLÜM BELGESİNİDE EKLEYEREK TAPUYA MÜRACAT ETMENİZ YETERLİDİR. İLGİLİ TAPU MÜDÜRLÜĞÜ TASINMAZ ÜZERİNDEKI KISILERE TEBLIGAT GONDERECEK İTİRAZ OLMAMASI HALINDE ISLEM GERCEKLESECEKTIR. ITIRAZ OLUR ISE DAVA ACARAK BOZMANIZ GEREKIR.
 

Konuyu Görüntüleyenler: (Üye: 0, Misafir: 0)

Benzer konular

Üst