Telefona Gelen Mesajları Bilgisayardan Görme | Webmaster Forumu | Sosyal Medya Forumu | MaxiForum ツ
Neler Yeni

Telefona Gelen Mesajları Bilgisayardan Görme

MaxiForum Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Android (Google) kategorisinde Tweety tarafından oluşturulan Telefona Gelen Mesajları Bilgisayardan Görme başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 18 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Android (Google)
Konu Başlığı Telefona Gelen Mesajları Bilgisayardan Görme
Konuyu başlatan Tweety
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
ALDIĞI BEĞENİ
Son Mesaj Yazan Tweety

Tweety

Paylaşım Ekibi
Katılım
6 Ocak 2020
Mesajlar
650
Yaş
20
Konum
Yurtdışı
Cinsiyet
Erkek
Sosyal Ağ
İnstagram
Aldığı Beğeni
12
Cep telefonları iş hayatında sıkça kullanılmaya başlandıktan sonra özellikle mesaj üzerinden sipariş alan ve müşteri iletişimlerinde sms hattını kullanan firmalar için bilgisayardan SMS kullanımı zorunlu bir hal aldı.
Şuan için direk olarak cep telefonu bilgisayar entegrasyonu yapılamıyor cep telefonuna gelen SMS’leri bilgisayardan okumak için ek bir yazılım kullanmanız gerekiyor.
Telefona gelen mesajları bilgisayardan görmek için kullanabileceğiniz bir çok program bulunuyor. Bu makalemizde bilgisayarda kullanabileceğiniz sıkça tercih edilen sms okuma programlarından bahsedeceğiz.

Bilgisayardan SMS alma ve yanıtlama işlemlerinde çok sık kullanılan ve kullanıcı yorumları oldukça iyi olan MightyText programını tavsiye ediyoruz. MightyText programı sayesinde bilgisayarınızdan mesajları okuyabilir, yanıtlayabilir ve kategorilere ayırabilirsiniz.

bağlantıdan yaparak kullanmaya başlayabilirsiniz.
 

Konuyu Görüntüleyenler: (Üye: 0, Misafir: 1)

Benzer konular


Reklam Alanı
Reklam Alanı
Üst