Temamızda Karanlık Mod Uygulaması Kullanıma Açılmıştır! | Webmaster Forumu! | Sosyal Medya Forumu!
Neler Yeni

Duyuru; 📢

Forumda 'Tanıtım Yazısı' şeklinde ya da bariz belirgin kasıtlı bir kalıpta tanıtım amaçlı başka bir web sitesi'nin reklamı yapmak, 'Konu açmak' YASAKTIR! Bu şekilde açılan konular silinir ve ilgili üye ceza alır.

PM Kuralları; 💬

Forumunda yer alan bir konuya istineden kesinlikle Private Massage (özel mesaj) yolu ile destek talep etmeyiniz, zira bu tip alınan mesajlar kesinlikce cevapsız kalacaktır. İlgili konuya istinaden forumda destek konusu oluşturunuz.

İçerik hk; 📝

MaxiForum.Net'e katılım tamamen ücretsizdir, Sizde bilgi deneyim sahibi olduğunuz konu ve alanları forumda kolayca paylaşarak daha geniş kitlelere ulaşmasını sağlayabilir, oluşturduğunuz ticari konulardan kazanç elde edebilirsiniz.

Temamızda Karanlık Mod Uygulaması Kullanıma Açılmıştır!

MaxiForum Konu Bilgileri

Konu Hakkında tarihinde Forum Duyuruları kategorisinde Garfield tarafından oluşturulan Temamızda Karanlık Mod Uygulaması Kullanıma Açılmıştır! başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,019 kez görüntülenmiş, 3 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Forum Duyuruları
Konu Başlığı Temamızda Karanlık Mod Uygulaması Kullanıma Açılmıştır!
Konuyu başlatan Garfield
Başlangıç tarihi
Cevaplar 3
Görüntüleme 3,019
ALDIĞI BEĞENİ 3
Son Mesaj Yazan Garfield

Garfield

Maxi Forum / CEO
Administrator
Nereden
Kocaeli
Sosyal Ağ
Twitter
Aldığı Beğeni
53
MaxiForum yenilikleri devam ediyor,
  • Karanlık mod uygulaması forum temasına entegre edilmiş ve kullanıma acılmıstır. Navbar alanında bulunan gece modu sımgesıne tıklamanız yeterlıdır.
İyi Forumlar.

Karanlık mod temaya erişim için
Tıklayınız.

Ekli dosyalar

• 200.9 KB Görüntüleme: 3
Son düzenleme:

Zagor

Maxi Üye
Nereden
Burdur
Sosyal Ağ
Linkedin
Aldığı Beğeni
5

WEB KARTALI

Maxi Üye
Nereden
İstanbul
Sosyal Ağ
Facebook
Aldığı Beğeni
3
Hocam sadece bende mi sorun oldu yoksa genel bir durum mu anlayamadım.. Karanlık moda alınca forum sayfasının en üstünde yer alan son konular kısmındaki yazıların rengi beyaz oluyor, arkaplanda beyaz olduğu için yazılar okunmuyor bilgine..

Garfield

Maxi Forum / CEO
Administrator
Nereden
Kocaeli
Sosyal Ağ
Twitter
Aldığı Beğeni
53
Hocam sadece bende mi sorun oldu yoksa genel bir durum mu anlayamadım.. Karanlık moda alınca forum sayfasının en üstünde yer alan son konular kısmındaki yazıların rengi beyaz oluyor, arkaplanda beyaz olduğu için yazılar okunmuyor bilgine..
İstatistik eklentisini güncelledik, gece modu ile uyumlu hale getiriyoruz aksama hazır olur.

Konuyu Görüntüleyenler: (Üye: 0, Misafir: 0)