TikTok cüzdan ( Wallet ) nedir? | Türkiye'nin En Kaliteli Sosyal Medya Forumu! | MaxiForum.Net
Neler Yeni

Duyuru; 📢

Forumda 'Tanıtım Yazısı' şeklinde ya da bariz belirgin kasıtlı bir kalıpta tanıtım amaçlı başka bir web sitesi'nin reklamı yapmak, 'Konu açmak' YASAKTIR! Bu şekilde açılan konular silinir ve ilgili üye ceza alır.

PM Kuralları; 💬

Forumunda yer alan bir konuya istineden kesinlikle Private Massage (özel mesaj) yolu ile destek talep etmeyiniz, zira bu tip alınan mesajlar kesinlikce cevapsız kalacaktır. İlgili konuya istinaden forumda destek konusu oluşturunuz.

İçerik hk; 📝

MaxiForum.Net'e katılım tamamen ücretsizdir, Sizde bilgi deneyim sahibi olduğunuz konu ve alanları forumda kolayca paylaşarak daha geniş kitlelere ulaşmasını sağlayabilir, oluşturduğunuz ticari konulardan kazanç elde edebilirsiniz.

TikTok cüzdan ( Wallet ) nedir?

MaxiForum Konu Bilgileri

Konu Hakkında tarihinde TikTok Forumu kategorisinde Quixtoid tarafından oluşturulan TikTok cüzdan ( Wallet ) nedir? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 770 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı TikTok Forumu
Konu Başlığı TikTok cüzdan ( Wallet ) nedir?
Konuyu başlatan Quixtoid
Başlangıç tarihi
Cevaplar 0
Görüntüleme 770
ALDIĞI BEĞENİ 0
Son Mesaj Yazan Quixtoid

Quixtoid

Mütevelli Heyetin'den
Moderatör
Katılım
1 Ocak 2020
Mesajlar
2,110
Yaş
30
Nereden
İstanbul
Sosyal Ağ
Twitter
Aldığı Beğeni
36
Tik tok cüzdan nedir ne işe yarıyor. Tik tok uygulamasında cüzdan alanının ne işe yaradığınız sizlerle paylaşımını gerçekleştireceğiz.

Kısa zamanda çok büyük bir kitleye ulaşan tik tok hala daha kullanıcılarını hızla artırmaktadır. Video paylaşımlarına farklı bir boyut kazandıran uygulama içerisinde video paylaşımları da hız kazanmıştır. Hiç beklemediğiniz videolar beklemediğiniz kadar izleme alabilmektedir. Kendinize has bir şekilde yaptığınız video paylaşımları geniş kitlelere ulaşınca da artık tik tok fenomeni olma yönünde daha fazla içerikler çekmektesiniz. Uygulama diğer sosyal medya uygulamalarından daha farklı bir şekilde yol kat etmektedir. Canlı yayın açılmalarını 1000 takipçi kitlesine ulaşmadan ne yazık ki açamıyorsunuz. Tabi uygulamanın ayarlar alanına girdiğinizde cüzdan adı altında bir ekran göreceksiniz. Burada bulunan cüzdanın ne işe yaradığını nasıl kullanıldığına dair tüm detay bilgilerini anlatacağız. Siz de bundan sonra gelen jetonların nerede biriktiğine dair bilgiyi öğrenmiş olacaksınız.

Tik tok cüzdan nedir ne işe yarıyor

Tik tok cüzdan nedir, tik tok jeton nedir, tik tok cüzdanı açma, tik tok jeton nasıl biriktiriliyor, tik tok cüzdanıma nasıl girebilirim, tik tok cüzdan alanında ne oluyor, tik tok ne kadar jetonunum var, tik tok ne kadar param var. Görebilmek için uygulama içerisinde nereye giriş gerçekleştirileceğini kapsamlı bir şekilde araştırma yoluna gitmiş bulunuyoruz.

Tik tok cüzdanım nerede

Öncelikle uygulama içerisinde jeton alarak daha sonrasında bunu canlı yayın yapan kişilere hediye ya da bağış yapabiliyorsunuz. Yapılan bağışlar ya da hediyeler cüzdan alanın da birikimi sağlanmaktadır. Cüzdana ulaşım sağlayabilmeniz içinde giriş yapmanız gereken alanı size aktaracağız.


Tik tok uygulamasına giriş yaptıktan sonra profil alanına geliyoruz.

Sağ üst tarafta bulunan (…) bölüme tıklıyoruz.

Ayarlar alanına giriş yaptıktan sonra gelen seçenekler içerisinde ‘’Cüzdan’’ yazısını bulacaksınız.

Bu alana giriş gerçekleştirdiğiniz de cüzdanım adı altında ne kadarlık bir jeton birikmiş bulunun kontrolünü sağlayabilirsiniz.

Henüz daha aktif olmasa da yakın zaman içerisinde tik tok uygulamasının bu alanı da oldukça fazla kullanacağı kesindir.
 

Konuyu Görüntüleyenler: (Üye: 0, Misafir: 0)

Üst