Tinder Hesa Açma İşlemi | Türkiye'nin Sosyal Medya Forumu!

Türkiye'nin Sosyal Medya Forumu!

Platform; ınstagram, twitter, facebook, youtube başta olmak üzere ve diğer sosyal ağlar hakkında bir takım yardım ve destek konuları içerir. Hoşgeldiniz!
~ MaxiForum.Net ~

  • Gece modu teması kullanıma açıldı!
  • SMS ve TC Kimlik no ile profil doğrulama kullanıma açıldı!

Tinder Hesa Açma İşlemi

ferhatkortak

Moderatör
Üyelik Tarihi
13 Mar 2021
Mesajlar
0
Aldığı beğeni
2
Puanları
0
Yaş
23
Konum
Alaska
Cinsiyet
Erkek
Uygulamanın açılması sonrasında aşağıdaki kısımda yer alan ekran karşınıza gelecektir. Burada hesabını hangi tarz ile açmak istediğinize karar vermelisiniz.


Facebook ile oturum açmak istendiğinde facebook uygulamasına giriş bilgileri talep edilmektedir. Buradan cep numarası ya da e-posta adresinin girilmesi ve elbette şifrenin girilmesi gerekmektedir.


İlgili izinlerin verilmesi sonrasında bazı bilgilerin doldurulması talep edilecektir. Yaş, cinsiyet, okul, telefon numarası vs… Profil resminin girilmesinin istenmesi sonrasında uygulamaya giriş yapılacaktır. Ancak istenmesi halinde profil resmi daha sonradan uygulama içinden de eklenebilmektedir. E-posta ile oturum açma işleminde ise öncelikle Facebook ile oturum açma seçeneğinin altında yer alan telefon numarası ile oturum açma seçeneğine basılması gerekmektedir. Sonraki adımda ise e-posta ile oturum açma seçeneğinin işaretlenmesi gerekmektedir. Buradan sonraki bölümde Facebook ile oturum açmada olduğu gibi bazı bilgiler talep edilecektir. Bu bilgilerin doldurulması sonrasında Tinder hesabı başarılı bir şekilde açılmış olmaktadır.
 

Bu konuyu görüntüleyenler

Benzer konular

Son Konular

Tema düzenleyici