Tinder Kimin? Tinder'in kurucusu kim? | Türkiye'nin ilk ve Tek Sosyal Medya Forumu! MaxiForum.Net ✓
Neler Yeni
Türkiye'nin ilk ve Tek Sosyal Medya Forumu! MaxiForum.Net ✓

MaxiForum.Net Sizlere Instagram, Facebook, YouTube, Twitter başta olmak üzere bir çok sosyal medya alanında destek hizmeti sunar, ve yoğun ilgi gören webmaster konularını ele alır. Aynı zamanda da hızlı ve güvenilir bir şekilde ticaret yapma imkanı sağlar.Forumun hiçbir alanında üyelik zorunlu değildir.Yinede dilerseniz bize katılabilirsiniz.

Tinder Kimin? Tinder'in kurucusu kim?

Maxi Forum Konu Bilgileri

Kategori Adı Tinder
Konu Başlığı Tinder Kimin? Tinder'in kurucusu kim?
Konuyu başlatan Mehmet Özcan
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
ALDIĞI BEĞENİ
Son Mesaj Yazan Mehmet Özcan

Mehmet Özcan

Maxi Forum / CEO
Yönetici
Kurucu Üye
Katılım
1 Ocak 2020
Mesajlar
237
Yaş
33
Konum
Alaska
Cinsiyet
Erkek
Aldığı Beğeni
49
Son olarak günde 1.2 milyar profilin ziyaret edildiğini açıklayan ve kullanıcılarının başında saatler geçirdiği çöpçatanlık uygulaması Tinder, para kazanacağı gelir modelini netleştirmeye başladı.

Belli bir süredir zaten bu işten para kazanmak istediğini belirtmekten çekinmeyen Tinder, parayla verecekleri hizmetin Tinder Plus adını alacağını açıkladı.

Tüm detaylarıyla Perşembe günü resmi olarak duyurulacak servisin ilk detayları da gelmeye başladı. Bu gelişmeyle eş zamanlı olarak, Tinder kurucusu ve şu anki CEO'su Sean Rad, Forbes'a verdiği demeçte kendisinin CEO'luk görevini devrederek Yönetim Kurulu Başkanı olarak göreve devam edeceğini açıkladı. Kısacası Tinder'ı yeni ve kâr odaklı olacak bambaşka bir dönem bekliyor gibi gözüküyor.

Tinder Plus hizmetinden biraz daha bahsetmek gerekirse, gelecek yeni güncelleme ile Tinder'a bir "Geri Al" butonu eklenecek. Bu butonu kullanmak isteyen kullanıcılar, Tinder'da gördükleri ve beğenip beğenmediğini işaretledikleri profiller arasında geri gidebilecek. Bugüne kadar mümkün olmayan bu özelliğin yanı sıra, artık sadece çevrenizdeki kişileri değil, başka ülke ve şehirleri hedefleyerek de Tinder'ı kullanmanız mümkün olacak.

Alınan ilk bilgilere göre Tinder Plus farklı üyelik modellerine sahip olacak ve bu yüzden çok geniş bir kitleye hitap edecek. Tinder Plus ücretleri 0.99$ ile 19.99$ arasında değişiklikler gösterecek.

Tinder, artan kullanıcı sayısı ve yüksek potansiyeli ile kendisini bir darphaneye çevirebilir ve bu işten ciddi para kazanabilir. Ancak yine de kendi kullanıcılarının uygulama içindeki para harcama eğilimleri, bu işin kaderini belirleyecek olan faktör olacak.

 
Moderatörün son düzenlenenleri:

Konuyu Görüntüleyenler: (Üye: 0, Misafir: 1)

Benzer konular


Reklam Alanı
Üst