Tinder Super Like Nedir? | Türkiye'nin Sosyal Medya Forumu!
Neler Yeni
  • Ticaret Puanı vermek istediğiniz kişinin profilini ziyaret ederek "Ticaret Puanı" sekmesine tıklayıp ticaretinizin olumlu/olumsuz yorumunu yaparak kullanıcıyı değerlendirebilirsiniz.
  • Duyuru: Forumda Bulunan Tüm Webmaster Konuları, WMexe.Net Forum Sitemize Taşınmıştır!
  • Duyuru: 2.Forum Sitemiz WMexe.Net Yayında! Ziyaret etmek istermisin?
  • Duyuru: Türkiye'nin ilk ve tek ''Sosyal Medya Destek ve Ticaret Forumu''MaxiForum.Net Hoşgeldiniz...

Tinder Super Like Nedir?

MaxiForum Konu Bilgileri

Konu Hakkında tarihinde Tinder kategorisinde Jerry tarafından oluşturulan Tinder Super Like Nedir? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 446 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Tinder
Konu Başlığı Tinder Super Like Nedir?
Konuyu başlatan Jerry
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
ALDIĞI BEĞENİ
Son Mesaj Yazan Jerry

Jerry

Yönetici
Katılım
21 Şub 2020
Mesajlar
1,053
Yaş
20
Nereden
Yurtdışı
Cinsiyet
Erkek
Sosyal Ağ
İnstagram
Aldığı Beğeni
2
Super Like

Super Like nedir?
Potansiyel bir eşleşmenin öne çıktığını bilmesini ister misin? Beğeni yeterli olmadığında, Super Like göndermek için mavi yıldız simgesine dokun! Profilin, kart destesinde parlak mavi kenarlık ve yıldızla görünecek ve ona Super Like gönderdiğini vurgulayacak. Eğer sana geri Beğeni yollarsa, hemen bir eşleşme olacak!

Kaç kişiye Super Like gönderebilirim?
Tüm Tinder üyeleri her gün bir ücretsiz Super Like gönderebilir. Tinder Plus ve Tinder Gold aboneleri her gün beş adede kadar Super Like gönderebilir. Abone olmak için profil simgesine dokun > Ayarlar > Tinder Plus Al veya Tinder Gold Al.
Super Like'lar çeşitli paketlerde de satın alınabilir. Ekstra Super Like satın almak için profil simgesine dokun > Ayarlar > Daha Fazla Super Like Al. Bu ekstra Super Like'ların son kullanma tarihi yoktur ve her zaman kullanılabilir!

Super Like deneyimim neden değişti?
Tinder'da sürekli yeni ürün deneyimleri test ediyoruz. Mavi yıldız simgesine dokunduğunda, potansiyel bir eşleşmeye ilgiyi ifade etmenin yeni yollarını görebilirsin. Bu güncellemeler şimdilik sadece bir testtir ve henüz herkesin heryerde kullanımına açık değildir. Bu sayfayı Super Like'ın en son haliyle güncel tutacağımızdan emin olabilirsin.
 

Konuyu Görüntüleyenler: (Üye: 0, Misafir: 1)

Benzer konularwebmaster forumu
Üst