Tinder’a Mekana Göre Eşleşme Özelliği | Türkiye'nin ilk ve Tek Sosyal Medya Forumu! MaxiForum.Net ✓
Neler Yeni
Türkiye'nin ilk ve Tek Sosyal Medya Forumu! MaxiForum.Net ✓

MaxiForum.Net Sizlere Instagram, Facebook, YouTube, Twitter başta olmak üzere bir çok sosyal medya alanında destek hizmeti sunar, ve yoğun ilgi gören webmaster konularını ele alır. Aynı zamanda da hızlı ve güvenilir bir şekilde ticaret yapma imkanı sağlar.Forumun hiçbir alanında üyelik zorunlu değildir.Yinede dilerseniz bize katılabilirsiniz.

Tinder’a Mekana Göre Eşleşme Özelliği

Maxi Forum Konu Bilgileri

Kategori Adı Tinder
Konu Başlığı Tinder’a Mekana Göre Eşleşme Özelliği
Konuyu başlatan Garfield
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
ALDIĞI BEĞENİ
Son Mesaj Yazan Garfield

Garfield

Miskin Kedi
Yönetici
Moderatör
TC Kimlik Onaylı ✓
Katılım
6 Ocak 2020
Mesajlar
1,460
Yaş
20
Konum
Arizona
Cinsiyet
Erkek
Aldığı Beğeni
8
588

En popüler arkadaş bulma uygulamalarından biri olan Tinder yepyeni bir özellik üzerine çalışıyor. Şuan testleri devam eden Tinder Places (Tinder Mekan) özelliği, gittiğiniz mekanlara göre size eş adaylarını gösterecek.


Tinder şuan varolan en iyi arkadaş bulma uygulamalarından biri. Kısa süreli ilişki arayanlar her zaman çoğunlukta olsa da Tinder’da tanışıp çok mutlu olan kişilerde yok değil. Tinder şimdi uygulamaya Tinder Places özelliğini getirmeye hazırlanıyor. Bu yeni özellik ile sık gittiğiniz cafe, restoran, bar, avm gibi yerlere sizin gibi sık giden kişileri size gösterecek ve doğru adayı bulmanızı sağlayacak.

Bu yeni özellik gizliliğinizi biraz olumsuz etkileyeceği için Tinder bu yeni özelliği açıp/kapatmanıza imkan tanıyacak. Eğer Eşleşme alanında konum işaretini aktif ederseniz Tinder Places özelliğini kullanabileceksiniz. Veya ayarlardan bunu kapatabileceksiniz.

Tinder şu anda bu özelliği üç şehirde test ediyor: Avustralya’da Sydney, Brisbane ve Şili’de Santiago. Özellik kullanıma sunulmadan önce bu üç şehirde testlerine devam edecek ve geri bildirim toplayacak. Özelliğin daha sonra ilk olarak ABD’de devreye girmesi ve daha sonra diğer bölgelere açılmasını bekliyoruz.

 

Konuyu Görüntüleyenler: (Üye: 0, Misafir: 1)

Benzer konular Forum Tarih
Garfield Tinder 0 46

Benzer konular


Reklam Alanı
Üst