Twitter Kullanıcı Adı Almak | Türkiye'nin En Kaliteli Forum Platformu! | MaxiForum.Net
Neler Yeni

Duyuru; 📢

Forumda 'Tanıtım Yazısı' şeklinde ya da bariz belirgin kasıtlı bir kalıpta tanıtım amaçlı başka bir web sitesi'nin reklamı yapmak, 'Konu açmak' YASAKTIR! Bu şekilde açılan konular silinir ve ilgili üye ceza alır.

PM Kuralları; 💬

Forumunda yer alan bir konuya istineden kesinlikle Private Massage (özel mesaj) yolu ile destek talep etmeyiniz, zira bu tip alınan mesajlar kesinlikce cevapsız kalacaktır. İlgili konuya istinaden forumda destek konusu oluşturunuz.

İçerik hk; 📝

MaxiForum.Net'e katılım tamamen ücretsizdir, Sizde bilgi deneyim sahibi olduğunuz konu ve alanları forumda kolayca paylaşarak daha geniş kitlelere ulaşmasını sağlayabilir, oluşturduğunuz ticari konulardan kazanç elde edebilirsiniz.

Twitter Kullanıcı Adı Almak

MaxiForum Konu Bilgileri

Konu Hakkında tarihinde Twitter Genel kategorisinde Tsubasa tarafından oluşturulan Twitter Kullanıcı Adı Almak başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 301 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Twitter Genel
Konu Başlığı Twitter Kullanıcı Adı Almak
Konuyu başlatan Tsubasa
Başlangıç tarihi
Cevaplar 0
Görüntüleme 301
ALDIĞI BEĞENİ 0
Son Mesaj Yazan Tsubasa

Tsubasa

Captain Tsubasa
Yönetici
Nereden
Yurtdışı
Sosyal Ağ
İnstagram
Aldığı Beğeni
25
Sosyal medya hesaplarında yapmamız gereken en özel ayarlardan biri, kullanıcı adı almaktır. Bu sayede hem profilimize daha kolay giriş şansı elde eder, hemde marka hesaplarda tüm sosyal medya sitelerinde aynı kullanıcını kullanarak özel bir kullanım ayrıcalığı elde ederiz.
Bu rehberimiz ile sizlere, en çok kullanılan sosyal medya sitelerinden biri olan Twitter üzerinden bir kullanıcı adı alma işleminin adım adım nasıl yapılacağını anlatacağız.
Twitter Kullanıcı Adı Alımı
Kullanıcı adı almak istediğimiz Twitter hesabına giriş yapıyoruz. Sağ üst kısımda yer alan profil resmimizin olduğu alana tıklıyoruz.
Ekli dosyayı görüntüle 771

Profilimiz ile yapabileceğimiz seçenekler açılıyor. Bu seçeneklerden Ayarlar ve gizlilik kısmına tıklıyoruz.
Ekli dosyayı görüntüle 772

Hesap adında bir sayfa açıldı. Buradan ilk kısım olan Kullanıcı Adı yazan yerden Twitter profilimizde kullanmak üzere bir kullanıcı adı belirliyoruz. Oluşturacağımız kullanıcı adına direkt olarak Twitter adresi üzerinden ulaşabileceğiz.
Ekli dosyayı görüntüle 773

Twitter kullanıcı adını seçtikten sonra, Değişiklikleri kaydet butonuna tıklıyoruz. Böylelikle Twitter kullanıcı adı oluşturma işlemini başarılı bir biçimde gerçekleştiriyoruz.
Ekli dosyayı görüntüle 774

Konuyu Görüntüleyenler: (Üye: 0, Misafir: 0)