Twitter’da Mavi Tik Nasıl Alınır? | Türkiye'nin En Kaliteli Forum Platformu! | MaxiForum.Net
Neler Yeni

Duyuru; 📢

Forumda 'Tanıtım Yazısı' şeklinde ya da bariz belirgin kasıtlı bir kalıpta tanıtım amaçlı başka bir web sitesi'nin reklamı yapmak, 'Konu açmak' YASAKTIR! Bu şekilde açılan konular silinir ve ilgili üye ceza alır.

PM Kuralları; 💬

Forumunda yer alan bir konuya istineden kesinlikle Private Massage (özel mesaj) yolu ile destek talep etmeyiniz, zira bu tip alınan mesajlar kesinlikce cevapsız kalacaktır. İlgili konuya istinaden forumda destek konusu oluşturunuz.

İçerik hk; 📝

MaxiForum.Net'e katılım tamamen ücretsizdir, Sizde bilgi deneyim sahibi olduğunuz konu ve alanları forumda kolayca paylaşarak daha geniş kitlelere ulaşmasını sağlayabilir, oluşturduğunuz ticari konulardan kazanç elde edebilirsiniz.

Twitter’da Mavi Tik Nasıl Alınır?

MaxiForum Konu Bilgileri

Konu Hakkında tarihinde Twitter Genel kategorisinde Tsubasa tarafından oluşturulan Twitter’da Mavi Tik Nasıl Alınır? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 353 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Twitter Genel
Konu Başlığı Twitter’da Mavi Tik Nasıl Alınır?
Konuyu başlatan Tsubasa
Başlangıç tarihi
Cevaplar 0
Görüntüleme 353
ALDIĞI BEĞENİ 0
Son Mesaj Yazan Tsubasa

Tsubasa

Captain Tsubasa
Yönetici
Katılım
5 Ocak 2020
Mesajlar
2,100
Yaş
30
Nereden
Yurtdışı
Sosyal Ağ
İnstagram
Aldığı Beğeni
25
Twitter Mavi Tik Nedir?
Twitter’da mavi tik hesabın orijinal olduğunu gösterir. Mavi tik rozeti hesap profilinde ismin yanında yer alır. Mavi tik arama sonuçlarında hesap adının yanında yer alır. Profil ve tema rengini özelleştirseniz bile her zaman rozet mavi renklidir. Mobil onay tiki Twitter tarafından yerleştirilmiş olmalıdır. Yoksa hesabın onaylı olduğunu göstermez. (Twitter Destek)
Twitter’da mavi tik almak önemlidir. Tanınmış ve güvenilir birisi olduğunuz imajını bu rozetle sağlayabilirsiniz. Hesabınızın onaylı olduğunu gösteren bu ibareyi almak için bazı kriterleri yerine getirmeniz gerekir. Onaylanmış bir Twitter hesabına sahip olmak için yapılması gerekenler şunlardır:
  • Telefon numaranızı mutlaka sisteme onaylatmalısınız.
  • Eposta adresinizi doğrulatmalısınız.
  • Twitter’da yer alan biyografi bölümünü eksiksiz doldurmuş olmalısınız.
  • Geçerli bir profil resmi eklemiş olmanız gerekir.
  • Doğum tarihinizi girmiş olmanız gerekir. (Bunu gizli olarak ayarlayabilirsiniz.)
  • Twitter hesabınızın herkese açık olması gerekir.
  • Basit bir marka ile de olsa çalışma yapıyor olmalısınız.
  • Twitter’da isminiz gerçek isminiz olmalı.
Twitter’da Onaylı Hesap İçin Başvuru Nasıl Yapılır?
Twitter’da hesabınızı onaylatıp mavi tik almak için verification.twitter.com adresinde yer alan Twitter başvuru formunu doldurmalısınız. Bağlantıyı açtığınız zaman karşınıza hesabınızın onay sürecini hızlandırmanızı tavsiye eden ekran çıkar. Hazırlıklarınızı tamamladıysanız “Countinue” düğmesine tıklayarak devam edin. Karşınıza çıkan sayfada Twitter hesabı için başvuru yapıp onay vermeniz gerekir. Bu sayfada Twitter kullanıcı adı ve giriş yaptığınız hesap belirlenir. Hangi hesabınızı onaylatmak istiyorsanız o hesaba giriş yapmalısınız. Başvuruyu bir marka ve kuruluş için yapıyorsanız onay kutusunu işaretledikten sonra next butonuna basarak işleminize devam edebilirsiniz. En son işlemde Twitter mavi tiki onayı için eksik olan bilgileriniz sıralanır. Bu eksiklikleri tamamlamanız istenir. Eksiklikleri tamamladıktan sonra kutuya neden onaylı hesap almak istediğinizi açıklamanız istenir. Tanınmak ve popüler olma isteğinizi kutuya yazabilirsiniz. Şirket ve firmalarda aynı şekilde açıklama yapabilirler. En son aşamada başvuruyu onaylayıp gönderin. Hesabınızın onaylanıp onaylanmadığına ilişkin kısa sürede Twitter tarafından mesaj alacaksınız. Hesabınız onaylandığı taktirde zaten mavi tik rozeti Twitter hesabınıza yüklenir.


Twitter’da mavi tık başvurusu yaparken bilgilerinizin eksiksiz ve güncel olması önemlidir. Açıklamaları mümkün olduğunca uzun tutun. Mavi tik alma nedeninizi güzel bir şekilde ifade etmelisiniz. Tüm bu aşamaları yaptıktan sonra sizde Twitter’da mavi tik rozeti alabilirsiniz.
 

Konuyu Görüntüleyenler: (Üye: 0, Misafir: 0)

Benzer konular

Üst