vBSeo 3.6.1 İndir | Webmaster Forumu | Sosyal Medya Forumu | MaxiForum ツ
Neler Yeni

vBSeo 3.6.1 İndir

Reklam Alanı
Reklam Alanı

MaxiForum Konu Bilgileri

Konu Hakkında tarihinde vBulletin Destek kategorisinde Jerry tarafından oluşturulan vBSeo 3.6.1 İndir başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 235 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı vBulletin Destek
Konu Başlığı vBSeo 3.6.1 İndir
Konuyu başlatan Jerry
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
ALDIĞI BEĞENİ
Son Mesaj Yazan Jerry

Jerry

Moderatör
Nereden
Yurtdışı
Sosyal Ağ
İnstagram
Aldığı Beğeni
11
vBseo Kurulumu;

1. Öncelikle indirdiğiniz ve dosyaların içinde bulunduğu .zip dosyasını açıyorsunuz.
  2. İçerisinde bulunan upload klasöründe ki dosyaları, forumunuzun ana dizinine atıyorsunuz. (Forum siteadi.com/forum ise, dosyalarda buraya.)
  3. Ardından, includes klasöründe bulunan, config_vbseo.php dosyasına chMOD 666 veriyoruz. (bu dosya eskı vbseo surumlerınde vardır sadece)
  4. İçerisinde ki .htaccess dosyasını forumun kurulu olduğu dizine atıyorsunuz. (Dikkat: Daha önceden bir .htaccess dosyası tanımladıysanız, üzerine yazma yapmayın. vbseo htaccess indekileri mevcut dosyanıza ekleyin. Eğer .htaccesss dosyasını hiç oluşturmadıysanız, bu uyarıyı yoksayın.)
  5. Product klasörü içerisinde ki, crawlability_vbseo.xml dosyasını vbulletin admincp den Ürün yöneticisine girerek yüklüyorsunuz.
  6. Siteniz.com/vbseocp.php adresine giriyor ve şifrenizi belirliyorsunuz..
Not: sıralama önemlidir, önce ftp sonra eklenti upload...

Ekli dosyalar

Giggplay

Maxi Üye
Aldığı Beğeni
0
Teşekkür ederim denedim çalışıyor :)

Jerry

Moderatör
Nereden
Yurtdışı
Sosyal Ağ
İnstagram
Aldığı Beğeni
11
Teşekkür ederim denedim çalışıyor :)
Gerekli bazı durumlarda eklentileri adresınde test edebılıyoruz, lakın bahsı gecen eklentı zaten bir cok kez indirip kullanılan bir eklenti oldugu ıcın sorunsuz bır sekılde calısıyor evet.

Codemaster

Maxi Üye
Aldığı Beğeni
0
vBseo Kurulumu;

1. Öncelikle indirdiğiniz ve dosyaların içinde bulunduğu .zip dosyasını açıyorsunuz.
  2. İçerisinde bulunan upload klasöründe ki dosyaları, forumunuzun ana dizinine atıyorsunuz. (Forum siteadi.com/forum ise, dosyalarda buraya.)
  3. Ardından, includes klasöründe bulunan, config_vbseo.php dosyasına chMOD 666 veriyoruz. (bu dosya eskı vbseo surumlerınde vardır sadece)
  4. İçerisinde ki .htaccess dosyasını forumun kurulu olduğu dizine atıyorsunuz. (Dikkat: Daha önceden bir .htaccess dosyası tanımladıysanız, üzerine yazma yapmayın. vbseo htaccess indekileri mevcut dosyanıza ekleyin. Eğer .htaccesss dosyasını hiç oluşturmadıysanız, bu uyarıyı yoksayın.)
  5. Product klasörü içerisinde ki, crawlability_vbseo.xml dosyasını vbulletin admincp den Ürün yöneticisine girerek yüklüyorsunuz.
  6. Siteniz.com/vbseocp.php adresine giriyor ve şifrenizi belirliyorsunuz..
Not: sıralama önemlidir, önce ftp sonra eklenti upload...
Selam Jerry Kardes Bende Hata Olustu Forumdaki Linkler Calismiyor not found hatasi Verdi seo yu kaldirdim ama hata yine ayni linkler calismiyor.vbseocp.php yede giris yapamadim Beyaz Ekran cikiyor.

Jerry

Moderatör
Nereden
Yurtdışı
Sosyal Ağ
İnstagram
Aldığı Beğeni
11
Selam Jerry Kardes Bende Hata Olustu Forumdaki Linkler Calismiyor not found hatasi Verdi seo yu kaldirdim ama hata yine ayni linkler calismiyor.vbseocp.php yede giris yapamadim Beyaz Ekran cikiyor.
htaccess ve php surumunu kontrol edin

Jerry

Moderatör
Nereden
Yurtdışı
Sosyal Ağ
İnstagram
Aldığı Beğeni
11
PHP Version 7.1.33 htaccess dosyasini düzenlemem gereklimi pluginden vbseo yu aktif ettigim zaman forum hic acilmiyorr seo yu deaktif yaptigim zaman foruma giris var ama linkler calismiyor.
php 5.6 olmalı yada 5.4

Dikkat:

vBulletin ve XenForo kategorilerinde özel mesaj ile destek talep etmeyiniz! Bu tür taleplerinizin cevapsız kalacağını belirtmek isteriz. Destek talepleriniz için konu açmanız yeterlidir.

Konuyu Görüntüleyenler: (Üye: 0, Misafir: 1)

Reklam Alanı
Reklam Alanı