vBulletin 4 İçin Adsense Yerleşimi | Webmaster Forumu! | Sosyal Medya Forumu!
Neler Yeni

Duyuru; 📢

Forumda 'Tanıtım Yazısı' şeklinde ya da bariz belirgin kasıtlı bir kalıpta tanıtım amaçlı başka bir web sitesi'nin reklamı yapmak, 'Konu açmak' YASAKTIR! Bu şekilde açılan konular silinir ve ilgili üye ceza alır.

PM Kuralları; 💬

Forumunda yer alan bir konuya istineden kesinlikle Private Massage (özel mesaj) yolu ile destek talep etmeyiniz, zira bu tip alınan mesajlar kesinlikce cevapsız kalacaktır. İlgili konuya istinaden forumda destek konusu oluşturunuz.

İçerik hk; 📝

MaxiForum.Net'e katılım tamamen ücretsizdir, Sizde bilgi deneyim sahibi olduğunuz konu ve alanları forumda kolayca paylaşarak daha geniş kitlelere ulaşmasını sağlayabilir, oluşturduğunuz ticari konulardan kazanç elde edebilirsiniz.

vBulletin 4 İçin Adsense Yerleşimi

MaxiForum Konu Bilgileri

Konu Hakkında tarihinde vBulletin Tema Düzenlemeleri kategorisinde Garfield tarafından oluşturulan vBulletin 4 İçin Adsense Yerleşimi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 78 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı vBulletin Tema Düzenlemeleri
Konu Başlığı vBulletin 4 İçin Adsense Yerleşimi
Konuyu başlatan Garfield
Başlangıç tarihi
Cevaplar 1
Görüntüleme 78
ALDIĞI BEĞENİ 0
Son Mesaj Yazan aknaydin

Garfield

Maxi Forum / CEO
Administrator
Nereden
Kocaeli
Sosyal Ağ
Twitter
Aldığı Beğeni
57
vBulletin 4 İçin En İyi Reklam - Adsense Yerleşimi Ve Nasıl Yerleştirilecegi Hakkında Bir Kaç Bilgi Verecegim Sizlere Şimdiden İyi Kazançlar Dilerim

1. Yerleşim Alanı Ve Nasıl Yerleştirilecegi >> İlk Mesaj Yanı Konunun Tam Altına

Adım 1 Yukarıdaki Şekilde Bir Yerleştirme İçin Temanızın postbit_legacy Şablonu Açın Ve En Altına Aşagıdaki Kodları Düzenleyerek Ekleyin

Kod:
 Kodları sadece üyelerimiz görebilir.
Adım 2 Tekrar Aynı Temanızda additional.css Şablonunu Açın Ve En Üstüne Ekleyin

Kod:
Seçenek 2
Misafirler İçin Hoş Geldin Mesajı İle Birlikte Adsense Yayınla

Yukarıdaki Ekran Alıntısındaki gibi Bir Yerleştirme İçin Temanıznın navbar Şablonu Açın Ve Aşagıdkai Kodları Bulun

Kod:
Hemen Alttaki Kodları Yukarıdaki Kodun Altına Kendinize Göre Düzenleyerek Yerleştirin

Kod:
Adım 2 Tekrar Aynı Temanızda additional.css Şablonu Açın Ve Aşagıdaki Kodları En Üstüne Ekleyin

Kod:
İlk Mesaj Konu Altında Konu Görünümünde Adsense Reklam Alanı Eklemek İçin postbit_legacy Şablonu Açın Ve Aşagıdaki Kodu Bulun

Kod:
Hemen Altıdaki Aşagıki Kodları Düzenleyerek Ekleyin

Kod:
Mesaj -Konu İçinde Altında Mesaj İle Bütün Adsense Yerleşimi İçin Temanızın postbit_legacy Şablonu Açın Ve Bulun

Kod:

Hemen Altına Aşagıdaki Kodları Düzenleyerek Ekleyin

Kod:
Profil Alanında Adsense için Temanızın memberinfo_block_visitormessaging Şablonu Açın Ve Aşagıdaki Kodu Bulun

Kod:
Adım 2 Hemen Üstüne Kodları Kendiniz Göre Düzenleyerek Ekleyin

Kod:
Seçenek 6

Yukarıdaki Ekran Altıntısınsaki Gibi Benzer Konuların Üstüne Adsense Eklemek İçin SHOWTHREAD Açın Ve Bulun

Kod:
Hemen Altına Aşagıdaki Kodları Düzenleyerek Ekleyin

Kod:

Adım 2 Aynı Temanın additional.css Şablonunu Açın En Üstüne Ekleyin

Kod:

Ekli dosyalar

aknaydin

Maxi Üye
Nereden
İstanbul
Sosyal Ağ
Diğer
Aldığı Beğeni
1
Teşekkür ederim bilgilendirme için

Konuyu Görüntüleyenler: (Üye: 0, Misafir: 0)