Vekaleti iptal etmek ücretlimidir? | Türkiye'nin En Kaliteli Forum Platformu! | MaxiForum.Net
Neler Yeni

Duyuru; 📢

Forumda 'Tanıtım Yazısı' şeklinde ya da bariz belirgin kasıtlı bir kalıpta tanıtım amaçlı başka bir web sitesi'nin reklamı yapmak, 'Konu açmak' YASAKTIR! Bu şekilde açılan konular silinir ve ilgili üye ceza alır.

PM Kuralları; 💬

Forumunda yer alan bir konuya istineden kesinlikle Private Massage (özel mesaj) yolu ile destek talep etmeyiniz, zira bu tip alınan mesajlar kesinlikce cevapsız kalacaktır. İlgili konuya istinaden forumda destek konusu oluşturunuz.

İçerik hk; 📝

MaxiForum.Net'e katılım tamamen ücretsizdir, Sizde bilgi deneyim sahibi olduğunuz konu ve alanları forumda kolayca paylaşarak daha geniş kitlelere ulaşmasını sağlayabilir, oluşturduğunuz ticari konulardan kazanç elde edebilirsiniz.

Vekaleti iptal etmek ücretlimidir?

MaxiForum Konu Bilgileri

Konu Hakkında tarihinde Noter İşlemleri kategorisinde Garfield tarafından oluşturulan Vekaleti iptal etmek ücretlimidir? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 54 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Noter İşlemleri
Konu Başlığı Vekaleti iptal etmek ücretlimidir?
Konuyu başlatan Garfield
Başlangıç tarihi
Cevaplar 0
Görüntüleme 54
ALDIĞI BEĞENİ 0
Son Mesaj Yazan Garfield

Garfield

Miskin Kedi!
Administrator
Katılım
1 Ocak 2020
Mesajlar
1,978
Yaş
34
Nereden
Kocaeli
Sosyal Ağ
Twitter
Aldığı Beğeni
125
Vekaleti iptal etme ıslemı ucrete tabı bır ıslemdır, bunun ıcın vekaletı verdıgınız notere bızzat gıdıp ıptal etmenız gerekıdır, ucretı ıse vekalet ıcerıgı ve vekıl sayısına gore farklılık gosterır. yalnız her zaman vekalet verme ucretınden daha yuksek bır mıktar tuttugu bılınır...
 

Konuyu Görüntüleyenler: (Üye: 0, Misafir: 0)

Benzer konular

Üst