WeHeartIt Hesap Oluşturma Nasıl Yapılır? | Türkiye'nin En Kaliteli Forum Platformu! | MaxiForum.Net
Neler Yeni

Duyuru; 📢

Forumda 'Tanıtım Yazısı' şeklinde ya da bariz belirgin kasıtlı bir kalıpta tanıtım amaçlı başka bir web sitesi'nin reklamı yapmak, 'Konu açmak' YASAKTIR! Bu şekilde açılan konular silinir ve ilgili üye ceza alır.

PM Kuralları; 💬

Forumunda yer alan bir konuya istineden kesinlikle Private Massage (özel mesaj) yolu ile destek talep etmeyiniz, zira bu tip alınan mesajlar kesinlikce cevapsız kalacaktır. İlgili konuya istinaden forumda destek konusu oluşturunuz.

İçerik hk; 📝

MaxiForum.Net'e katılım tamamen ücretsizdir, Sizde bilgi deneyim sahibi olduğunuz konu ve alanları forumda kolayca paylaşarak daha geniş kitlelere ulaşmasını sağlayabilir, oluşturduğunuz ticari konulardan kazanç elde edebilirsiniz.

WeHeartIt Hesap Oluşturma Nasıl Yapılır?

MaxiForum Konu Bilgileri

Konu Hakkında tarihinde Teknoloji kategorisinde Quixtoid tarafından oluşturulan WeHeartIt Hesap Oluşturma Nasıl Yapılır? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 319 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Teknoloji
Konu Başlığı WeHeartIt Hesap Oluşturma Nasıl Yapılır?
Konuyu başlatan Quixtoid
Başlangıç tarihi
Cevaplar 0
Görüntüleme 319
ALDIĞI BEĞENİ 0
Son Mesaj Yazan Quixtoid

Quixtoid

Mütevelli Heyetin'den
Moderatör
Katılım
1 Ocak 2020
Mesajlar
2,110
Yaş
30
Nereden
İstanbul
Sosyal Ağ
Twitter
Aldığı Beğeni
36
WeHeartIt Nedir?
We Heart It çok farklı ve kullanışlı bir sosyal medya uygulaması. Site sayesinde, internet üzerinden beğendiğiniz resimleri koleksiyon haline getirip kendi galerinizi oluşturabilirsiniz. Ayrıca We Heart It sitesinin var olan blog özelliği ile kendi içeriklerinizi oluşturabilir bunları site üzerinden paylaşabilirsiniz.
Oldukça zevkli bir kullanım deneyimi yaşatan We Heart It, daha çok kadınların severek kullandığı bir içerik ve medya saklama sitesi son yıllarda öne çıkıyor.
Her ne kadar görünüm olarak benzemese de, kullanım olarak Pinterest ile benzer özelliklere sahiptir.
WeHeartIt Üye Olmak
WeHeartIt sitesine üye olmanın ilk adımı, aşağıdaki vermiş olduğumuz linke tıklamak.
Açılan sitenin üst tarafında yer alan Katıl butonuna tıklıyoruz.
Ekli dosyayı görüntüle 1068

WeHeartIt sitene kayıt olmamız için 4 farklı yöntemden birini seçiyoruz.
Bunlar;
  • Facebook hesabımızı kullanmak
  • Twitter hesabımızı kullanmak
  • Google hesabımızı kullanmak
  • Mail adresimizi kullanmak
Biz her zaman yaptığımız gibi mail adresimizi kullanarak siteye giriş yapacağız. Mail adresimizi yazıp, Sonraki butonuna tıklıyoruz.
Ekli dosyayı görüntüle 1067

WeHeartIt sitesine kayıt olmanın bir sonraki adımı; sitede kullanmak üzere bir kullanıcı adı seçiyoruz, siteye giriş yapmak için bir şifre belirliyoruz ve Hesap oluştur butonuna tıklıyoruz.
Ekli dosyayı görüntüle 1066

Bir sonraki adımda, sitede takip etmek istediğimiz kategori belirliyoruz. En az 5 adet kategori seçtikten sonra Koleksiyon bul butonuna tıklıyoruz.
Ekli dosyayı görüntüle 1065

Sonraki adımda, dilersek biraz önce belirlediğimiz ana kategorilerin alt kategorilerin de seçimini yapabiliriz. Seçim işleminden sonra Tamam butonuna tıklayarak WeHeartIt üyelik oluşturma işlemini sonlandırıyoruz.
Ekli dosyayı görüntüle 1064
 

Konuyu Görüntüleyenler: (Üye: 0, Misafir: 0)

Benzer konular

Üst