WhatsApp Bilgisayarda Nasıl Kullanılır? | Türkiye'nin Sosyal Medya Forumu!
Neler Yeni
  • Duyuru: Türkiye'nin ilk ve tek ''Sosyal Medya Destek ve Ticaret Forumu''MaxiForum.Net Hoşgeldiniz...

WhatsApp Bilgisayarda Nasıl Kullanılır?

MaxiForum Konu Bilgileri

Konu Hakkında tarihinde WhatsApp Web kategorisinde Jerry tarafından oluşturulan WhatsApp Bilgisayarda Nasıl Kullanılır? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 124 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı WhatsApp Web
Konu Başlığı WhatsApp Bilgisayarda Nasıl Kullanılır?
Konuyu başlatan Jerry
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
ALDIĞI BEĞENİ
Son Mesaj Yazan Jerry

Jerry

Yönetici
Katılım
21 Şub 2020
Mesajlar
1,053
Yaş
20
Nereden
Yurtdışı
Cinsiyet
Erkek
Sosyal Ağ
İnstagram
Aldığı Beğeni
2
WhatsApp bilgisayarda nasıl kullanılır

WhatsApp’a hem bilgisayarınızda hem de telefonunuzdan giriş yapabilirsiniz. WhatsApp’ı bilgisayarda iki şekilde kullanabilirsiniz:
  • WhatsApp Masaüstü: İndirebileceğiniz bir uygulamadır.
  • WhatsApp Web: WhatsApp’ın tarayıcı tabanlı sürümü.
WhatsApp masaüstü uygulaması ve WhatsApp Web telefonunuzdaki WhatsApp hesabının web bazlı uzantılarıdır. Gönderip aldığınız mesajlar telefonunuz ve bilgisayarınız arasında tam olarak senkronizedir ve bu mesajları her iki cihazda da görürsünüz. Telefonunuzda yaptığınız herhangi bir aktivite bilgisayarınızdaki WhatsApp'a da yansır veya tam tersi.

WhatsApp Masaüstü’nü yüklemek için
Bilgisayarınızın internet tarayıcısından adresine gidin veya Apple App Store'dan indirin. WhatsApp'ı bilgisayarınıza ancak bilgisayarınızın işletim sistemi Windows 8 (veya daha yenisi) veya macOS 10.10 (veya daha yenisi) ise yükleyebilirsiniz. WhatsApp masaüstü uygulaması bilgisayarınızın masaüstünde çalışacağından, bilgisayarınızın kendi masaüstü bildirimlerini alırsınız, daha iyi klavye kısayollarına ve daha fazlasına sahip olursunuz. Eğer işletim sisteminiz desteklenmiyorsa WhatsApp Web'i internet tarayıcınızda kullanabilirsiniz.


WhatsApp Web’e giriş yapmak için
Bilgisayarınızdaki Chrome, Firefox, Opera, Safari veya Edge tarayıcısında adresine gidin ve WhatsApp QR kodunu telefonunuzdaki WhatsApp uygulamasıyla tarayın. Trayıcının limitlerinden dolayı bazı özellikler WhatsApp WEb'de yer almayabilir.
 

Konuyu Görüntüleyenler: (Üye: 0, Misafir: 1)

Benzer konularwebmaster forumu
Üst