WhatsApp Destek Hizmeti Kullanıma Açılmıştır! (TR'de bir ilk.) | Webmaster Forumu! | Sosyal Medya Forumu!
Neler Yeni

Duyuru; 📢

Forumda 'Tanıtım Yazısı' şeklinde ya da bariz belirgin kasıtlı bir kalıpta tanıtım amaçlı başka bir web sitesi'nin reklamı yapmak, 'Konu açmak' YASAKTIR! Bu şekilde açılan konular silinir ve ilgili üye ceza alır.

PM Kuralları; 💬

Forumunda yer alan bir konuya istineden kesinlikle Private Massage (özel mesaj) yolu ile destek talep etmeyiniz, zira bu tip alınan mesajlar kesinlikce cevapsız kalacaktır. İlgili konuya istinaden forumda destek konusu oluşturunuz.

İçerik hk; 📝

MaxiForum.Net'e katılım tamamen ücretsizdir, Sizde bilgi deneyim sahibi olduğunuz konu ve alanları forumda kolayca paylaşarak daha geniş kitlelere ulaşmasını sağlayabilir, oluşturduğunuz ticari konulardan kazanç elde edebilirsiniz.

WhatsApp Destek Hizmeti Kullanıma Açılmıştır! (TR'de bir ilk.)

MaxiForum Konu Bilgileri

Konu Hakkında tarihinde Forum Duyuruları kategorisinde Garfield tarafından oluşturulan WhatsApp Destek Hizmeti Kullanıma Açılmıştır! (TR'de bir ilk.) başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 554 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Forum Duyuruları
Konu Başlığı WhatsApp Destek Hizmeti Kullanıma Açılmıştır! (TR'de bir ilk.)
Konuyu başlatan Garfield
Başlangıç tarihi
Cevaplar 0
Görüntüleme 554
ALDIĞI BEĞENİ 0
Son Mesaj Yazan Garfield

Garfield

Maxi Forum / CEO
Administrator
Katılım
1 Ocak 2020
Mesajlar
1,898
Yaş
34
Nereden
Kocaeli
Cinsiyet
Erkek
Sosyal Ağ
Twitter
Aldığı Beğeni
53
Yine MaxiForum farkı ile TR'de bir ilk,
  • WhatsApp Destek Hizmeti Aktif durumdadır, Forum ile ilgili WhatsApp üzerinden destek almak isterseniz site footer kısmında bulunan WhatsApp İletişim İçin Tıklayınız kısmına tıklamanız yeterlidir.
  • Şimdilik benim şahsi numaram üzerinden destek veriyorum ilerleyen günlerde forum için bir WhatsApp hattı tahsis edeceğim. Hayırlı Olsun.
İyi Forumlar.
 

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

Konuyu Görüntüleyenler: (Üye: 0, Misafir: 0)


Üst