WhatsApp Kısa link ve otomatik mesaj oluşturma | Türkiye'nin En Kaliteli Forum Platformu! | MaxiForum.Net
Neler Yeni

Duyuru; 📢

Forumda 'Tanıtım Yazısı' şeklinde ya da bariz belirgin kasıtlı bir kalıpta tanıtım amaçlı başka bir web sitesi'nin reklamı yapmak, 'Konu açmak' YASAKTIR! Bu şekilde açılan konular silinir ve ilgili üye ceza alır.

PM Kuralları; 💬

Forumunda yer alan bir konuya istineden kesinlikle Private Massage (özel mesaj) yolu ile destek talep etmeyiniz, zira bu tip alınan mesajlar kesinlikce cevapsız kalacaktır. İlgili konuya istinaden forumda destek konusu oluşturunuz.

İçerik hk; 📝

MaxiForum.Net'e katılım tamamen ücretsizdir, Sizde bilgi deneyim sahibi olduğunuz konu ve alanları forumda kolayca paylaşarak daha geniş kitlelere ulaşmasını sağlayabilir, oluşturduğunuz ticari konulardan kazanç elde edebilirsiniz.

WhatsApp Kısa link ve otomatik mesaj oluşturma

MaxiForum Konu Bilgileri

Konu Hakkında tarihinde WhatsApp Genel kategorisinde Garfield tarafından oluşturulan WhatsApp Kısa link ve otomatik mesaj oluşturma başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,064 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı WhatsApp Genel
Konu Başlığı WhatsApp Kısa link ve otomatik mesaj oluşturma
Konuyu başlatan Garfield
Başlangıç tarihi
Cevaplar 0
Görüntüleme 1,064
ALDIĞI BEĞENİ 1
Son Mesaj Yazan Garfield

Garfield

Miskin Kedi!
Administrator
Katılım
1 Ocak 2020
Mesajlar
1,977
Yaş
34
Nereden
Kocaeli
Sosyal Ağ
Twitter
Aldığı Beğeni
125
Kod:
 Kodları sadece üyelerimiz görebilir.
Yukarıda size vermiş olduğum linkin 905321231212 ve Merhaba kısmını kendınıze gore duzenlemenız yeterlıdır. bu sekılde hem WhatsApp numaranızı lınk halıne getırmıs olur hemde hazır mesajınızı olusturmus olursunuz.
 

Konuyu Görüntüleyenler: (Üye: 0, Misafir: 0)

Benzer konular

Üst