WhatsApp Web Bağlantı Sorunları ve Çözümleri | Türkiye'nin Sosyal Medya Forumu!
Neler Yeni
  • Duyuru: Türkiye'nin ilk ve tek ''Sosyal Medya Destek ve Ticaret Forumu''MaxiForum.Net Hoşgeldiniz...

MaxiForum Konu Bilgileri

Konu Hakkında tarihinde WhatsApp Web kategorisinde Jerry tarafından oluşturulan WhatsApp Web Bağlantı Sorunları ve Çözümleri başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 128 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı WhatsApp Web
Konu Başlığı WhatsApp Web Bağlantı Sorunları ve Çözümleri
Konuyu başlatan Jerry
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
ALDIĞI BEĞENİ
Son Mesaj Yazan Jerry

Jerry

Yönetici
Katılım
21 Şub 2020
Mesajlar
1,053
Yaş
20
Nereden
Yurtdışı
Cinsiyet
Erkek
Sosyal Ağ
İnstagram
Aldığı Beğeni
2
WhatsApp Web veya Masaüstü’ne bağlanma sorunları
WhatsApp Web veya Masaüstü’ne bağlanarak mesaj alıp göndermenize engel olan en yaygın nedenler telefonunuz, bilgisayarınız veya Wi-Fi bağlantınızla ilgili sorunlardır.

Telefon bağlantısıyla ilgili sorunlar
Telefonunuzda WhatsApp’tan mesaj alıp gönderemiyorsanız, bilgisayarınızda WhatsApp Web veya Masaüstü’nü kullanamazsınız. Telefonunuzda WhatsApp’ı açın ve bir mesaj göndermeyi deneyin.

Telefonunuzdan WhatsApp mesajı gönderebiliyorsanız, bilgisayarınızda WhatsApp Web veya Masaüstü’nü kullanmayı tekrar deneyin. Hâlâ mesaj göndermek ve almakta sorun yaşıyorsanız, bilgisayarınızda bir bağlantı sorunu olabilir.

Bilgisayarla ilgili bağlantı sorunları
Bilgisayarınızda WhatsApp Web veya Masaüstü’nü kullanmak için güçlü ve stabil bir İnternet bağlantınız olması gerekir. Sohbet listenizin üst kısmında sarı başlık içinde "Bilgisayar bağlı değil" hata mesajını görüyorsanız bilgisayarınızın İnternet bağlantısının etkin olup olmadığını kontrol edin. Bilgisayarınızın İnternet bağlantısı çalışıyorsa, WhatsApp Web’de sayfanızı yenileyin veya WhatsApp Masaüstü’nü kullanıyorsanız programdan çıkın ve yeniden başlatın.

Sorun devam ederse WhatsApp Web veya Masaüstü’nden çıkıp yeniden giriş yapmayı deneyin.

Not: WhatsApp Web için Chrome, Firefox, Microsoft Edge, Opera veya Safari’nin en yeni sürümünü kullanmanız gerekir. Internet Explorer gibi diğer web tarayıcıları desteklenmemektedir.

Wi-Fi bağlantısıyla ilgili sorunlar
WhatsApp Web’i ofisiniz, bir kütüphane veya üniversite kampüsü gibi yönetilen bir Wi-Fi ağında kullanıyorsanız, ağınız WhatsApp Web’i engelleyecek veya kısıtlayacak şekilde ayarlanmış olabilir. WhatsApp Web size, WhatsApp Web’in düzgün bir şekilde çalışmasını engelleyen bir Wi-Fi ağında bulunduğunuzu bildirirse, lütfen ağınızın "web.whatsapp.com", ".web.whatsapp.com" veya ".whatsapp.net" trafiğine izin verecek şekilde ayarlandığından emin olun.
 

Konuyu Görüntüleyenler: (Üye: 0, Misafir: 1)

Benzer konularwebmaster forumu
Üst