Wordpress WooCommerce Eklentisi | Webmaster Forumu! | Sosyal Medya Forumu!
Neler Yeni

Duyuru; 📢

Forumda 'Tanıtım Yazısı' şeklinde ya da bariz belirgin kasıtlı bir kalıpta tanıtım amaçlı başka bir web sitesi'nin reklamı yapmak, 'Konu açmak' YASAKTIR! Bu şekilde açılan konular silinir ve ilgili üye ceza alır.

PM Kuralları; 💬

Forumunda yer alan bir konuya istineden kesinlikle Private Massage (özel mesaj) yolu ile destek talep etmeyiniz, zira bu tip alınan mesajlar kesinlikce cevapsız kalacaktır. İlgili konuya istinaden forumda destek konusu oluşturunuz.

İçerik hk; 📝

MaxiForum.Net'e katılım tamamen ücretsizdir, Sizde bilgi deneyim sahibi olduğunuz konu ve alanları forumda kolayca paylaşarak daha geniş kitlelere ulaşmasını sağlayabilir, oluşturduğunuz ticari konulardan kazanç elde edebilirsiniz.

Wordpress WooCommerce Eklentisi

MaxiForum Konu Bilgileri

Konu Hakkında tarihinde WordPress Eklentileri kategorisinde Red Kit tarafından oluşturulan Wordpress WooCommerce Eklentisi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 16 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı WordPress Eklentileri
Konu Başlığı Wordpress WooCommerce Eklentisi
Konuyu başlatan Red Kit
Başlangıç tarihi
Cevaplar 0
Görüntüleme 16
ALDIĞI BEĞENİ 0
Son Mesaj Yazan Red Kit

Red Kit

Emekli Kovboy!
Moderatör
Katılım
20 Kas 2020
Mesajlar
436
Yaş
34
Nereden
Yurtdışı
Cinsiyet
Erkek
Sosyal Ağ
Twitter
Aldığı Beğeni
0
7531


Tüm e-ticaret web sitelerinin neredeyse üçte birine sahip olan WooCommerce, bir çevrimiçi mağaza kurmak isteyenler için en popüler WordPress eklentilerinden biridir. Bu e-ticaret eklentisi, dünya genelindeki müşterilere geniş kapsamlı fiziksel ve dijital ürünler satmayı kolaylaştırır. Ayrıca bir dizi fiyatla sunulan büyük bir uzantı kütüphanesi de içerir.Dahası, Amerikalıların %51’inin online alışveriş yapmayı tercih etiğini düşünürsek, WooCommerce ile online mağazanızı kurmaya karar vermek başarınız için önemlidir.

Temel Özellikler:

  • Diğer çeşitli eklentiler ve uzantılar ile entegre olur
  • Kurulumu kolaydır
  • Çeşitli ödeme yöntemleri kabul eder
  • Geliştirici-dostu yapı sunar
Kimlere Önerilir:

WordPress siteleri üzerinden ürün veya servis satmak isten geliştiriciler ve site sahipleri
 

Ekli dosyalar

Konuyu Görüntüleyenler: (Üye: 0, Misafir: 0)

Benzer konular


Üst