xenforo 2.1 Anasayfada Kategori ve alt forumda ki simgeleri (icon) sag tus kopyalanmasin. | Webmaster Forumu! | Sosyal Medya Forumu!
Neler Yeni

Duyuru; 📢

Forumda 'Tanıtım Yazısı' şeklinde ya da bariz belirgin kasıtlı bir kalıpta tanıtım amaçlı başka bir web sitesi'nin reklamı yapmak, 'Konu açmak' YASAKTIR! Bu şekilde açılan konular silinir ve ilgili üye ceza alır.

PM Kuralları; 💬

Forumunda yer alan bir konuya istineden kesinlikle Private Massage (özel mesaj) yolu ile destek talep etmeyiniz, zira bu tip alınan mesajlar kesinlikce cevapsız kalacaktır. İlgili konuya istinaden forumda destek konusu oluşturunuz.

İçerik hk; 📝

MaxiForum.Net'e katılım tamamen ücretsizdir, Sizde bilgi deneyim sahibi olduğunuz konu ve alanları forumda kolayca paylaşarak daha geniş kitlelere ulaşmasını sağlayabilir, oluşturduğunuz ticari konulardan kazanç elde edebilirsiniz.

xenforo 2.1 Anasayfada Kategori ve alt forumda ki simgeleri (icon) sag tus kopyalanmasin.

MaxiForum Konu Bilgileri

Konu Hakkında tarihinde Destek Talepleriniz kategorisinde 1cems1 tarafından oluşturulan xenforo 2.1 Anasayfada Kategori ve alt forumda ki simgeleri (icon) sag tus kopyalanmasin. başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 75 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Destek Talepleriniz
Konu Başlığı xenforo 2.1 Anasayfada Kategori ve alt forumda ki simgeleri (icon) sag tus kopyalanmasin.
Konuyu başlatan 1cems1
Başlangıç tarihi
Cevaplar 1
Görüntüleme 75
ALDIĞI BEĞENİ 0
Son Mesaj Yazan Garfield

1cems1

Maxi Üye
Aldığı Beğeni
0
misafirlere ve üyelere
xenforo 2.1 Anasayfada Kategori ve alt forumda ki simgeleri (icon) sag tus kopyalanmasin.
Grafiği farklı kaydet sag tus kaydet olmasin (Save graphic as)
eklentisi veya kod varmidir.
tesekkürler

saygilarimla

sizin forumunuzda sag tus kaydet olmasin simgelere engellenmis aynisi nasil yaparim hocam

Garfield

Maxi Forum / CEO
Administrator
Nereden
Kocaeli
Sosyal Ağ
Twitter
Aldığı Beğeni
107
Sadece ikonların yasaklanacağını sanmıyorum, ama forum geneline sağ tık yasağı uygulayabilirsiniz.

Konuyu Görüntüleyenler: (Üye: 0, Misafir: 0)