XenForo 2.1.x Ziyaretçilere link gizle - XenForo 2.1.x Hide Link With Guests | Webmaster Forumu | Sosyal Medya Forumu | MaxiForum ツ
Neler Yeni

XenForo 2.1.x Ziyaretçilere link gizle - XenForo 2.1.x Hide Link With Guests

Reklam Alanı
Reklam Alanı

MaxiForum Konu Bilgileri

Konu Hakkında tarihinde XenForo Eklentileri kategorisinde Tsubasa tarafından oluşturulan XenForo 2.1.x Ziyaretçilere link gizle - XenForo 2.1.x Hide Link With Guests başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 105 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı XenForo Eklentileri
Konu Başlığı XenForo 2.1.x Ziyaretçilere link gizle - XenForo 2.1.x Hide Link With Guests
Konuyu başlatan Tsubasa
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
ALDIĞI BEĞENİ
Son Mesaj Yazan HaKan

Tsubasa

Moderatör
Nereden
Yurtdışı
Sosyal Ağ
Twitter
Aldığı Beğeni
46
Xenforo 2 için ziyaretçilere linkleri gizleme sistemi Türkçe
Xenforo 2 için kodlanmış ve ücretsiz olarak dağıtılan bir eklentidir.
Eklentinin görevi forumda ekli olan linkleri ziyaretçilere gizlemektir.

Eklenti kurulumu
  • Adım 1,
    • Ekte bulunan dosyayı çekin
  • Adım 2,
    • Dosya içinde çıkan UPLOAD isimli klasörün içerisindekileri FTP aynı isimli klasörler içine atın
  • Adım 3,
    • Adminpc >> Eklentiler >> alanında eklenti bulun >> Yükle butonu ile yükleyin
Admincp >> Görünüm ve diller >> Dillerinizi >> Yükle (Sağ üst buton) >> Seçilenin üzerine yükle >> alanında Forum Türkçe yamasını seçin ve üzerine yazdırın.

Ayarları;
Adminpc >> Kurulumlar >> XF seçenekleri >> [XenMax] - Ziyaretçilere link gizle

Ekli dosyalar

Dikkat:

vBulletin ve XenForo kategorilerinde özel mesaj ile destek talep etmeyiniz! Bu tür taleplerinizin cevapsız kalacağını belirtmek isteriz. Destek talepleriniz için konu açmanız yeterlidir.

Konuyu Görüntüleyenler: (Üye: 0, Misafir: 1)

Reklam Alanı
Reklam Alanı