XenForo Öne çıkan konular eklentisi | Türkiye'nin En Kaliteli Forum Platformu! | MaxiForum.Net
Neler Yeni

Duyuru; 📢

Forumda 'Tanıtım Yazısı' şeklinde ya da bariz belirgin kasıtlı bir kalıpta tanıtım amaçlı başka bir web sitesi'nin reklamı yapmak, 'Konu açmak' YASAKTIR! Bu şekilde açılan konular silinir ve ilgili üye ceza alır.

PM Kuralları; 💬

Forumunda yer alan bir konuya istineden kesinlikle Private Massage (özel mesaj) yolu ile destek talep etmeyiniz, zira bu tip alınan mesajlar kesinlikce cevapsız kalacaktır. İlgili konuya istinaden forumda destek konusu oluşturunuz.

İçerik hk; 📝

MaxiForum.Net'e katılım tamamen ücretsizdir, Sizde bilgi deneyim sahibi olduğunuz konu ve alanları forumda kolayca paylaşarak daha geniş kitlelere ulaşmasını sağlayabilir, oluşturduğunuz ticari konulardan kazanç elde edebilirsiniz.

XenForo Öne çıkan konular eklentisi

MaxiForum Konu Bilgileri

Konu Hakkında tarihinde XenForo Eklentileri kategorisinde Garfield tarafından oluşturulan XenForo Öne çıkan konular eklentisi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 236 kez görüntülenmiş, 2 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı XenForo Eklentileri
Konu Başlığı XenForo Öne çıkan konular eklentisi
Konuyu başlatan Garfield
Başlangıç tarihi
Cevaplar 2
Görüntüleme 236
ALDIĞI BEĞENİ 2
Son Mesaj Yazan Garfield

Garfield

Miskin Kedi!
Administrator
Nereden
Kocaeli
Sosyal Ağ
Twitter
Aldığı Beğeni
125
[XenGenTr] Öne çıkan konular
Xenforo 2 için hazırladığım bu eklenti ile forumdan konularınız öne çıkararak gösterim yapabilirsiniz.
Eklenti tamamen Türkçe olarak yazılmıştır. Artık xf.com paylaşmayacağım için eklentilerimi Tamamen Türkçe olarak yazdığımı bilmenizi isterim.

Eklenti özellikleri,
  • İzinler
    • İstenilen kullanıcı grubu görebilir/Göremez
    • İstenilen kulllanıcı grubu konuyu öne çıkarabilir/Çıkaramaz
    • İstenilen kullanıcı grubu öne çıkanları yönetebilir/Yönetemez
  • Seçenekler
    • Öne çıkan konular başlığını düzenle
    • Gösterilecek öne çıkan konu sayısını sınırla.
    • İstenilen karakter sayısı kadar göster.
    • Yüklenek ikon boyutunu sınırla.
Eklenti kurulumu
  1. Adım
    • Ekte bulunan dosyayı çekin
  2. Adım
    • Dosya içinde çıkan UPLOAD isimli klasörün içerisindekileri FTP aynı isimli klasörler içine atın
  3. Adım
    • Adminpc >> Eklentiler >> alanında eklenti bulun >> Yükle butonu ile yükleyin
Ayarlar;
  1. Admincp >> Gruplar ve izinler >> Kullanıcı grup izinleri >> Yetki verilecek grup >> [XenGenTr] One çıkan konularyetkileri
  2. Adminpc >> Kurulumlar >> XF seçenekleri >> [XenGenTr] Öne Çıkan Konular

Ekli dosyalar

progsm

Maxi Üye
Nereden
Ankara
Sosyal Ağ
İnstagram
Aldığı Beğeni
1
bu eklentıyı 2.2.2 de kullanabılıyormuyuz

Garfield

Miskin Kedi!
Administrator
Nereden
Kocaeli
Sosyal Ağ
Twitter
Aldığı Beğeni
125

Konuyu Görüntüleyenler: (Üye: 0, Misafir: 0)