Youtube Music Açılmıyor Durduruldu Hatası ve Çözümü | Webmaster Forumu | Sosyal Medya Forumu | MaxiForum ツ
Neler Yeni

Youtube Music Açılmıyor Durduruldu Hatası ve Çözümü

MaxiForum Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde YouTube Rehberi kategorisinde Tweety tarafından oluşturulan Youtube Music Açılmıyor Durduruldu Hatası ve Çözümü başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 23 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı YouTube Rehberi
Konu Başlığı Youtube Music Açılmıyor Durduruldu Hatası ve Çözümü
Konuyu başlatan Tweety
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
ALDIĞI BEĞENİ
Son Mesaj Yazan Tweety

Tweety

Paylaşım Ekibi
Katılım
6 Ocak 2020
Mesajlar
650
Yaş
20
Konum
Yurtdışı
Cinsiyet
Erkek
Sosyal Ağ
İnstagram
Aldığı Beğeni
12
Youtube tarafından geliştirilen Youtube müzik uygulaması kullanıcılar tarafından oldukça yoğun bir ilgi ile karşılandı. Youtube Music uygulaması App Store ve Google Play Store marketlerinde haftalardır en çok indirilen uygulamalar sıralamasında üst sıraları zorluyor.

Youtube müzik uygulaması yeni geliştirildiğinden ilk aşamada bazı hatalar olacaktır. Özellikle ön bellekleme sorunu nedeni ile “Youtube müzil açılmıyor”, “Youtube müzik durduruldu” hatası alan kullanıcı sayısı azımsanmayacak kadar çok. Bu makalemizde Android cihazlarda daha sık rastlanan Youtube Music durduruldu hatası çözüm yollarından bahsedeceğiz.

Öncelikle belirtelim uygulama kritik bir güncelleme aldığında açılmaya biliyor. Bu yüzden ilk olarak uygulama bağlantılarından güncel sürüm olup olmadığını denetleyiniz. Daha sonra internet bağlantınızı kontrol edin ve en son olarak sorun devam ediyorsa ön belleği temizleyin.


Youtube Müzik Uygulaması Açılmıyor Çözüm

→ Ayarlar

→ Uygulamalar

→ Youtube Music uygulamasını seçiyoruz

→ Açılan ekranda Verileri ve Ön bellek temizle seçenekleri ile uygulama ön belleğini temizliyoruz.

Yukarıdaki adımları uygulamanıza rağmen Youtube Music durduruldu hatası alıyorsanız yada Youtube Music bağlantı sorunu yaşıyorsanız uygulama sunucularında genel bir sıkıntı olabilir. Sorun platform tarafından çözülmeden uygulamayı kullanamayabilirsiniz.
 

Konuyu Görüntüleyenler: (Üye: 0, Misafir: 1)


Reklam Alanı
Reklam Alanı
Üst