Zenfone 7 İnstagram Hikaye Sorunu Nasıl Çözülür ? | Türkiye'nin Sosyal Medya Forumu!

Türkiye'nin Sosyal Medya Forumu!

Platform; ınstagram, twitter, facebook, youtube başta olmak üzere ve diğer sosyal ağlar hakkında bir takım yardım ve destek konuları içerir. Hoşgeldiniz!
~ MaxiForum.Net ~

 • Gece modu teması kullanıma açıldı!
 • SMS ve TC Kimlik no ile profil doğrulama kullanıma açıldı!

Zenfone 7 İnstagram Hikaye Sorunu Nasıl Çözülür ?

ferhatkortak

Editör
Üyelik Tarihi
13 Mar 2021
Mesajlar
1
Aldığı beğeni
2
Puanları
0
Yaş
23
Konum
Alaska
Cinsiyet
Erkek

ASUS ZENFONE 7'TEKİ INSTAGRAM HİKAYE SORUNLARI NELERDİR?​

Bu ilk bölümde, sizi etkileyebilecek farklı Instagram hikaye endişelerini ayırt edeceğiz.


ASUS ZENFONE 7 CİHAZIMA YÜKLENMEYEN INSTAGRAM HİKAYESİ SORUNU​

ASUS Zenfone 7'nizde Instagram hikayelerini görüntüleyemiyor musunuz? Bu, bu tür telefonlarda karşılaştığımız en yaygın endişelerden biridir. Hatta uygulamanızı açarak takip ettiğiniz kişilerin Instagram hikayelerinin yüklenmediğini keşfediyorsunuz. Uygulamanın üst kısmında, hikayeleri görüntülemek için sağlanan alanda, artık hiç görünmezler veya minyatür görüntülerin yerini beyaz daireler alır. Ve üzerine tıkladığınızda hikayeler görüntülenmiyor. ASUS Zenfone 7'deki bu Instagram hikaye yükleme sorunu, bir uygulama hatasının veya doğrudan Android'inizle ilgili bir sorunun sonucu olabilir. Her durumda, bu makalenin ikinci bölümünde göreceğimiz gibi kolayca çözülebilir.

ASUS ZENFONE 7'TE INSTAGRAM HİKAYEMİ YAYINLAMA SORUNU​

Hedef olabileceğiniz ikinci yaygın sorun, Instagram hikayenizi ASUS Zenfone 7 cihazınıza aktaramama . Az önce gurur duyduğunuz bir fotoğraf çektiniz veya bir video yaptınız, uygulama hikayenin yayınlandığını bildiriyor, indirmeye başlıyor ama hiç yayınlamıyor. Bir kez daha bu sorun bir Instagram hatasından kaynaklanabileceği gibi ASUS Zenfone 7 cihazınızdan da kaynaklanabilir. Düzenli olarak bu durumdaysanız, onarılamaz bir şekilde kaybetmemek için hikayenizi yayınlamadan önce kaydetmenizi tavsiye ederiz. .

ASUS ZENFONE 7'ÜNÜZDE INSTAGRAM HİKAYESİ OLUŞTURAMAZSINIZ​

ASUS Zenfone 7'nizde hikaye işlevini ilk kez kullanmak istiyorsanız, uygulama Instagram hikayesi yayınlayamayacağınızı belirtebilir. Bu sorun doğrudan Android akıllı telefonunuzdan gelir. Bu sorunun çözümü çok basit, yapmanız gereken uygulamanın fotoğraf galerinize ve kameranıza erişmesine izin verin . Bunu yapmak için, ASUS Zenfone 7'nizin ayarlarında Instagram'da şu özelliklere erişim yetkisine sahip olduğunuzu kontrol edin:

 • ASUS Zenfone 7'ünüzün “Ayarlarına” gidin
 • "Uygulamalar" menüsüne tıklayın
 • Instagram uygulamasını seçin, ardından üzerine tıklayın
 • "Yetkilendirme" alt menüsüne tıklayın
 • Instagram'ın "kamera" "mikro" "depolama" ve "bulma" işlevlerini kullanmasına izin verin.

ASUS ZENFONE 7'NİZİN INSTAGRAM HİKAYE SORUNLARINI ÇÖZMEK İÇİN HANGİ ÇÖZÜMLER?​

INSTAGRAM SUNUCULARININ DURUMUNU KONTROL EDİN​

Başlamadan önce şunu doğrulayın: hata Instagram sunucularından gelmiyor . Bunlar bazen ağ sorunlarıyla karşılaşır veya yalnızca bakım altındadır. İşte Sosyal ağda sorun yaşayıp yaşamadığınızı şu anda bilmenizi sağlar. Bu durumda Instagram'ın arızalarını onarmasını beklemek gerekecek.

ASUS ZENFONE 7'NİZİN İNTERNET BAĞLANTISINI KONTROL EDİN​

Açık görünüyor, ancak genellikle Instagram Stories'inizi ASUS Zenfone 7'ye yüklerken veya yayınlarken bir soruna şunlar neden olur: Kötü internet bağlantısı . Mobil ağınızın iyi çalıştığından emin olun. Aslında hızı azaltılmış bir internet ağı (3G, EDGE, GPRS vb.) Instagram'ın hikayelerinizi yüklemesine izin vermiyor. Deneyebilir, Android akıllı telefonunuzu uçak moduna alabilir ve ardından mobil verileri tekrar açabilirsiniz.

ASUS ZENFONE 7'ÜNÜZÜN INSTAGRAM UYGULAMASINI YENİDEN BAŞLATIN​

Bir Android uygulamasındaki hatalarla başa çıkmak için en etkili ipuçlarından biri onu yeniden başlatmaktır. Bunun için görev yöneticisinden Instagram uygulamanızı kapatın ve ardından yeniden başlatın. Hatanın uygulamadan gelmesi durumunda, genellikle Instagram hikayelerini yeniden yayınlayabilir ve görüntüleyebilirsiniz.

SAAT DİLİMLERİNİ AYARLAYIN​

Bazen ASUS Zenfone 7'teki Instagram Hikayesi sorununuz, saat dilimi ayarı uygulamanın Bu hatayı önlemek için ASUS Zenfone 7 akıllı telefonunuzun otomatik saat dilimlerini ayarlarda sıfırlayın:

 • "Ayarlar" a gidin
 • "Küresel yönetim" alt menüsüne tıklayın
 • Ardından "Tarih ve saat"
 • "Otomatik tarih ve saat" işlevini etkinleştirin
INSTAGRAM UYGULAMANIZI KALDIRIN / YENİDEN YÜKLEYİN​

Bir uygulamayı yeniden yüklemek, onu kullanırken oluşan hataları ve arızaları çözebilir. Bu aynı zamanda herhangi bir hata içermemesi gereken en yeni, optimize edilmiş sürümü indirmenize de izin verecektir.

Uygulamayı kaldırmak için:

 • ASUS Zenfone 7'nizin Ayarlarına gidin
 • Instagram uygulamasını seçin ve açın
 • Kaldır seçeneğine tıklayın
Uygulamayı yeniden yüklemek için:

 • Google Play Store'a gidin
 • Instagram uygulamasını indirin
ASUS ZENFONE 7'ÜNÜZDEKİ GÜNCELLEMELERE BİR GÖZ ATIN​

Instagram story sorunlarının ASUS Zenfone 7'nizde yüklü olan uygulamanın sürümünden kaynaklanıyor olması olasıdır. güncel instagram uygulaması . Bunu yapmak için cep telefonunuzdaki Google Play Store uygulamasına gidin ve " Oyunlarım ve uygulamalarım Instagram uygulamanızın bir güncellemeye ihtiyacı olmadığını.

ÖNBELLEĞİ TEMİZLE VE INSTAGRAM VERİLERİNİ TEMİZLE​

Son çözüm, ASUS Zenfone 7'nizde Instagram hikaye sorunlarınız varsa, uygulama önbelleği . Önbellek, uygulama tarafından toplanan verileri her kullanıldığında saklar: kısa süreli belleğidir. Bununla birlikte, kullanıldıkça uygulamanın önbelleği doluyor. Bunun, hatalara ve ikincisinin arızalanmasına neden olan sonuçları vardır. Bu nedenle düzenli olarak boşaltmak mümkündür. Onun için:

 • görüşmek üzere » Parametreler »ASUS Zenfone 7'ünüzden
 • Menüyü seçin » Uygulamalar »
 • Instagram uygulamasına tıklayın
 • "Depolama" seçeneğine gidin
 • Tıklamak " Önbelleği temizle »
Bu prosedür işe yaramazsa ve hala Instagram hikaye sorunları yaşıyorsanız, ihtiyacınız olacak verileri sil uygulamanın Önbelleği temizlemek şifre ve kullanıcı adı gibi ana uygulama verilerini silmezken, verilerin silinmesi tüm ayarların ve verilerin kaybolmasına neden olur. Uygulamayı ilk kez indirmek gibi.
 

Bu konuyu görüntüleyenler

Benzer konular

Son Konular

Tema düzenleyici